Спроби закінчити війну в Україні продовжаться: у Трампа розповіли про новий підхід до переговорів

Сполучені Штати Америки не припинять спроб досягти угоди про припинення війни в Україні, проте знову змінять тактику у веденні переговорів.
Читать на русском
Дональд Трамп, перемовини Дональд Трамп, перемовини

США посилять тиск на Київ, уникатимуть прямого спілкування з президентом Володимиром Зеленським, проте не відмовляться від спроб закінчити війну в Україні, пише Politeka.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімного радника адміністрації США.

За словами джерела, хоча Сполучені Штати продовжать шукати шляхи до мирного врегулювання конфлікту, адже "занадто багато було вкладено у спроби досягти угоди про припинення війни, щоб піти зараз".

Водночас, колишня радниця президента США Дональда Трампа Вікторія Коутс також погодилась, що переговори з Україною залишаються актуальними, але й підкреслила можливі наслідки для Києва. Йдеться про перевірку допомоги США, повідомляє Політека.

"Я думаю, що ви можете побачити деякі подібні дії, але жодна з них не обов’язково перешкоджатиме будь-яким майбутнім переговорам", - наголосила Коутс.

Інформація про те, що США не планують вести подальші переговори безпосередньо з Володимиром Зеленським, викликала багато запитань. Офіційні джерела, близькі до адміністрації США, підтвердили, що сварка в Овальному кабінеті 28 лютого стала "підтвердженням їхніх давніх підозр щодо Зеленського".

Президентство Джо Байдена призвело до того, що Зеленський став занадто покладатися на підтримку США, очікуючи, що американці продовжать фінансувати війну, кажуть у Вашингтоні.

"Із Зеленським покінчено", – так лаконічно охарактеризував ситуацію один із співрозмовників видання.

Джерело: bloomberg.

Останні новини України:

Нагадаємо Politeka писала, американський генерал розповів, як США показали слабкість перед новою "віссю зла"

Також Politeka писала, Шейтельман розповів, коли буде озвучено реальний мирний план Трампа.

Як повідомляла Politeka, Трамп розглядає кілька сценаріїв завершення війни в Україні: головні ідеї та плани.


Юрій Ванетик розповів про майбутні вибори в США, як момент істини для республіканців

«Яблуко» – це привід»: експерт пояснив, які ігри йдуть у кремлі щодо закінчення війни

«Тільки технологічна співдружність»: експерт пояснив, чому Ізраїль та Україна не стратегічні партнери

Політичний експерт про переговори з Лукашенком: «Краще так, ніж отримати додаткову лінію фронту»

У якихось положеннях навіть стало гірше, ніж за Брежнєва, – правозащитник про путінську росію

Майстер угод: експерт розповів про провал Трампа з Іраном і Сектором Гази

«Все має полетіти зараз на путіна»: експерт пояснив, як змусити росію до переговорів восени

Вони спілкуються з найближчим оточенням Трампа, – Микола Томенко про візит Віткоффа і Кушнера до Києва

«Путін боїться вулиці»: Марк Фейгін розповів, хто справді може загрожувати владі в рф

«Непрямий співучасник російсько-української війни»: експерт оцінив, як далеко зайде криза з Іраном

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Показати ще