Дебати Гарріс та Трампа: виборці назвали переможця

Ці результати відзначають значне зрушення у порівнянні з червневими дебатами між Трампом і Джо Байденом.
Читать на русском
дебати Харріс і Трамп

Згідно з опитуванням глядачів дебатів між кандидатами у президенти США Камалою Гарріс і Дональдом Трампом, проведеним SSRS для CNN, 63% зареєстрованих виборців вважають, що Гарріс виступила краще за Трампа. У порівнянні, лише 37% опитаних підтримали виступ колишнього президента. До дебатів думки виборців розподілилися порівну — по 50% на користь обох кандидатів.

Це опитування було проведене серед 605 зареєстрованих виборців, які дивилися дебати, і воно не є репрезентативним для всіх американців, які мають право голосу. Проте, навіть серед респондентів, які частіше підтримують Республіканську партію, Гарріс отримала більшу підтримку.

Ці результати відзначають значне зрушення у порівнянні з червневими дебатами між Трампом і Джо Байденом, коли 67% виборців вважали, що Трамп перевершив свого суперника. Також, на попередніх дебатах у 2020 і 2016 роках більшість спостерігачів висловлювали думку, що Трамп програв Байдену і Гілларі Клінтон відповідно.

Нагадаємо, що під час дебатів Трамп ухилився від відповіді на запитання про те, чи хоче він перемоги України у війні з росією. Гарріс, у свою чергу, наголосила, що президентство Трампа могло би стати катастрофою для України та Східної Європи, якби він залишився при владі.

Дебати стали важливим моментом у передвиборчій кампанії, оскільки показали зміну ставлення виборців до кандидатів. На тлі зростаючої підтримки Гарріс, Трампу доведеться шукати нові способи залучення виборців, аби зберегти свої позиції.

Джерело: cnn.

Останні новини:

Харріс у разі перемоги змінить політику щодо України: експерт розповів, як демократка сприймає війну

«Підтримка» Харріс від Путіна: експерти розповіли, навіщо Кремль хвалить демократів

Харріс може програти вибори через Нетаньяху: експерти розповіли, як Ізраїль використовує війну проти демократів


Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

«Людина прийшла, щоб бути миротворцем»: експерт оцінив, як далеко розкинулися війни після приходу Трампа

«Це відповідало моралі Трампа»: експерт оцінив наслідки ліквідації аятоли Хаменеї

Путін копіює Трампа: експерт оцінив, куди веде ядерний шантаж кремлю

«Тиск на Америку спрацював»: експерт пояснив, чому США утрималися від голосування в ООН 24 лютого

НАТО, імперська логіка чи провал стримування: американська експертка оцінила, чому росія напала на Україну

Нова хвиля: експерт оцінив, чи зможе Мадяр перемогти Орбана на виборах в Угорщині

«Гібридна війна крокує щосили»: експерт заявив, що росія вже веде наступ в Казахстані

«Прес поганого настрою Трампа»: Микола Томенко пояснив, чому нам потрібні європейці на переговорах

«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

США проти Європи: експерт розповів про Мюнхенську конференцію

«За європейськими мірками це космос, але…»: експерт оцінив реальні можливості Коаліції бажаючих для України

Міннесота, безробіття і файли Епштейна: експерт оцінив, як це вплине на Трампа та Україну

Мирна угода в березні, а вибори і референдум у травні: експерт розповів про хід перемовин

Гроші і нові альянси: експерт пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна

Сторони почали говорити про якісь предметні речі: експерт оцінив переговорний трек в Абу-Дабі

«Токаєв вирішив виступати відкрито проти росіян»: експерт назвав причини

Показати ще