Думала, що зможе забрати частину територій: названо країну, яка знала, що Путін нападе

"Останнім часом не всі країни відповідають демократичним принципам. Наприклад, та ж Угорщина відкрито заявляє про свою співпрацю з Російською Федерацією".
Читать на русском
Думала, що зможе забрати частину територій: названо країну, яка знала, що Путін нападе

Про це, як пише Politeka.net, в ефірі програми "Право на владу" заявив Секретар РНБО Олексій Данилов.

"Більш того, була попереджена заздалегідь Путіним, що буде напад на нашу країну. Ви бачили її позицію, але вона чомусь вважала, що зможе забрати частину територій. Цього не буде ніколи. Перемога обов'язково буде за нами, а ця країна, яка себе так вела ... Ну, подивимося, які наслідки будуть за підсумками цієї війни для цієї країни", - заявив Данилов.

Зазначимо, днями стало відомо, що прем'єр-міністра Угорщини і великого друга Путіна Віктора Орбана внесли в базу «Миротворця».

На сайті його називають посібником російських військових злочинців і співучасником злочинів влади рф проти України та її громадян.

Водночас керівник канцелярії прем'єр-міністра Угорщини Гергель Гуляш заявив, що Будапешт накладе вето на будь-яку європейську пропозицію, яка призведе до обмеження імпорту енергоносіїв з Росії.

"Ми чітко дали зрозуміти, що ніколи не підтримаємо розширення санкцій Європейського Союзу проти Росії на енергетику", - заявив Гуляш.

Нагадаємо, ЄС має намір запропонувати заборону на російську нафту до кінця року через війну в Україні.

Нагадаємо також, що в CNN розкрили можливі плани Путіна на 9 травня, серед яких, зокрема, оголошення мобілізації.

Крім того Politeka.net писала, що на тимчасово окупованих територіях набирає обертів рух опору.

Також Politeka.net повідомляла, що, на думку Арестовича, росія готує в Україні "зерг раш".


«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Показати ще