Син екс-регіонала купив собі острів в Італії, кадри розкоші: «століттями належав Церкві"

Острів століттями належав католицькій церкві
Читать на русском
Син екс-регіонала купив собі острів в Італії, кадри розкоші: «століттями належав Церкві" Син екс-регіонала купив собі острів в Італії, кадри розкоші: «століттями належав Церкві"

Син колишнього власника компанії Мотор Січ В'ячеслава Богуслаєв купив в Італії острів Галлінарі

Про це інформує Politeka з посиланням на видання Corriere della Sera.

Повідомляється, що за острів в Лігурії синові колишнього нардепа-регіонала довелося віддати понад 10 мільйонів євро.


"Єдиний справжній острів Лігурії: природний заповідник, багатий історією, за 1,5 кілометра від узбережжя між Албенга і Аласия, Який століттями належав Церкви, а потім, в останні 150 років, заможним банкірам і промисловці", - пише видання.

Стверджується, що Богуслаєв-молодший придбав острів, заплатив значну суму дев'яти сім'ям власників, які понад 40 років володів Галлінарі. А за часів Середньовіччя острів служив притулком для пап.

Також повідомляється, що в 42-річного Олександра - громадянство Гренади. Переговори про покупку острова стартували в травні 2020 року, закінчився зовсім недавно - 17 липня.

Острів знаходиться між містами Албенга і Алассио в півтора кілометрах від материковое частини Італії. Його ширина і довжина - 450х470 метрів), Галлінарі розташований над рівнем моря на висоті 87 метрів.

Politeka повідомляла, що Харківський зоопарк вирішив розщедритися на фрукти для тварин, закупив їх за «секретним» цінами.

Відповідно до тендерної документації, комунальне підприємство збирається купить овочі, фрукти, ягоди, всього - 45 найменувань продуктів. Крім того, зоопарк купить 192 авокадо, 134 кілограми персиків, 13 тонн буряка і майже дев'ять тонн яблук.

На реконструкцію туалету в харківському зоопарку планируют витратити понад шість мільйонів гривень, що більш ніж в 12 разів більше від початкових розрахунків.

Згідно тендеру, КО «Харківський зоопарк» намірів витратити 6284629 на реконструкцію громадського туалету з благоустрою прилеглої території в зоні «Контактний зоопарк». Спочатку ж на цей проект планували виділити півмільйона гривень.

"Мавпи Апокаліпсису": що ховають від харків'ян за відкриттям скандального фонтану.

У Кернеса спустять 17 мільйонів в траву для чого потрібні ці витрати.

Поки кияни страждають на карантин, Кличко балує своїх чиновників, документ: "Ось 37 тисяч ..."

Опубліковано:
Теги:

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

Показати ще