Микола Томенко розкрив, чому нардепи вирішили попрацювати на канікулах: "Кеш - король і президент"

Читать на русском
томенко

Микола Томенко розповів подробиці стосовно позачергової сесії, на яку сьогодні збираються депутати

Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook, передає «Знай». Далі наводимо слова автора без коментарів.

Оптимісти переконують, що у депутатів прокинулося сумління й вони вирішили додатково попрацювати для народу попри оголошені 45-денні канікули.

Песимісти вважають, що краще б вони не збиралися, бо знову наголосують антинародних законів.

А реалісти знають, що насправді нинішнє засідання має головну мету - запустити закон про гральний бізнес.

Щоб це зробити потрібно відхилити 3 постанови про скасування рішення ВР щодо Закону про легалізацію азартних ігор.

Адже обладнання для казино і гральних залів вже закуплені й привезені в Україну, хабарі за лобізм - заплачені, а Президент і його команда переконана, що кеш від грального бізнесу, якому дозволили не платити податки протягом 2 років - це головний ресурс для перемоги на місцевих і наступних парламентських та президентських виборах!

Отож, коли Вам будуть розповідати патріотичні речі про працьовитих депутатів, професійну ВР і чесного спікера - знайте, що насправді сьогодні святковий день для гральної мафії та творців країни лудоманів.

Щоправда в порядку денному є ще одне «важливе рішення» - про розблокування закону про металобрухт і «зелені тарифи», де триває боротьба між енергетичними парламентськими лобістами відомих олігархів.

П.С. Для інформації.

Досі ходять легенди про кешевих соратників Ющенка, які перевозили «чесно зароблені гроші за продаж посад» в Швейцарію, ростовський кеш Януковича в Камазах та банківські спецоперації імені Гонтарєвої в інтересах тодішньої влади… - і як бачимо, це колишнім президентам не дуже допомогло зберегтися при владі на 2 термін!


Можлива операція США проти Венесуели – це ще один удар по путіну: думка експерта

Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Показати ще