Томенко розкрив хитрість влади з режимом НС: "Всі ці дії неконституційні та протизаконні"

Читать на русском
микола томенко

17 березня - Кабінет Міністрів на вимогу Президента запровадив режим надзвичайної ситуації в Чернівецькій та Житомирській областях.

18 березня - Київська ОДА запровадила режим надзвичайного стану у Київській області.

18 вересня - Прем’єр-міністр доручив Мінюсту підготувати законопроект про право Президента самостійно вводити надзвичайний стан в Україні.

Всі ці дії неконституційні та протизаконні!!!

Таку думку висловив політик та лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко, пише Знай.

У відповідності з п.31 статті 85 Конституції України до повноважень Верховної Ради України належить «затвердження протягом двох днів з моменту звернення Президента України указів про введення...надзвичайного стану в Україні або в окремих її місцевостях...»!

У відповідності із чинним Законом «Про правовий режим надзвичайного стану» та його 5 і 6 статтями чітко прописано порядок введення надзвичайного стану:

1. Пропозиція РНБО або КМ;

2. Указ Президента з обов‘язково визначеними 5 пунктами обґрунтування та завдань;

3. Затвердження ВР.

Тепер щодо неконституційної й протизаконної ініціативи Шмигаля про розробку законопроекта про виключне право Президента вводити надзвичайний стан!

Нагадаю конституційним неукам і правовим телепням, що законопроект про внесення змін до Конституції мають право подавати лише Президент або не менш як третина народних депутатів. (Дивись статтю 154 Конституції України).

Я переконаний, що високопосадовці та й усі державні службовці мають складати тести на знання конституції України!

Інакше біда бідою й хаос із безвідповідальністю!


Можлива операція США проти Венесуели – це ще один удар по путіну: думка експерта

Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Показати ще