Путін пожартував про газ, але не всі знають, що відповів Зеленський: «А у нас....»

Зеленський відповів Путіна на жарт про газ
Читать на русском
зеленський, путін зеленський, путін

Президент Володимир Зеленський відповів російському колезі Володимиру Путіну на жарт про газ, відпущений під час саміту в Парижі

Як повідомляє Politeka, про це він заявив під час виступу в рамках програми «Право на владу».

Слід нагадати, що в ході підсумкової конференції в Парижі Путін відпустив їдкий жарт, говорячи про транзит газу через Україну.

«У нас в квартирі газ, а у вас?», - сказав він.

Саме ці слова Зеленському привела телеведуча Наталія Мосейчук.

«А у нас – газопровід. І в цьому баланс», - зазначив президент України.

У той же час Зеленський підкреслив, що газове питання є надзвичайно важливими для України і Європи. Самі шанси на підписання нового контракту президент оцінює як високі.

«Питання зараз головне - в термінах контрактів. Росія запропонувала нам спочатку один рік, а ми їм трішечки більше - десять років. Потім вони нам запропонували – три роки, а ми запропонували компроміс – десять років знову», - уточнив він.

За словами Зеленського, «Росії потрібно продавати газ, Європі цей газ потрібен. У нас – труба. В принципі, всім вигідно».

Як повідомлялося раніше, Україна може отримати російський газ за європейськими ціна, а не за тими, які пропонують в "Газпромі". Про це в інтерв'ю Politeka On-line розповів економіст Олег Пендзин.

На питання інтерв'юера про те, чого хоче досягти Росія газовим контрактом він нагадав рішення Стокгольмського арбітражу, згідно з яким, Росію зобов'язали продавати Україні газ, але вони цього не робили, тому що ми запропонували європейську ціну, яка була нижчою, ніж заявлена в "Газпромі".

"На сьогоднішній момент у нас закінчується розподіл "Нафтогазу" на незалежні структури та укладати договір з "Газпромом" буде інша юридична особа по європейським правилам. І головне пам'ятати момент, що росіяни зацікавлені в транзиті газу через Україну більше, ніж самі українці", - уклав він.

Нагадаємо, рукостискання Зеленського і Путіна: сталося непередбачене.

Як повідомляла Politeka, Путін з кортежем влаштував переполох в Парижі, про таке Зеленський і не мріяв.

Також Politeka писала, що у мережі висміяли появу Путіна на Нормандському саміті.

Опубліковано:
Теги:

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

Показати ще