НП з літаком Зеленського, відмовив двигун: перші подробиці

Причиною інциденту стала технічна поломка
Читать на русском
НП з літаком Зеленського, відмовив двигун: перші подробиці НП з літаком Зеленського, відмовив двигун: перші подробиці

Президент Володимир Зеленський прибуде на зустріч кораблів, які повертає Україні Російська Федерація, з запізненням

Про це повідомляє «РБК-Україна».

«У Харків борт №1 не зміг злетіти через технічну несправність. На даний момент Володимир Зеленський в аеропорту Харкова очікує «запасний» літак, який повинен прилетіти з Києва», - йдеться в повідомленні.

Стверджується, що зустріч була запланована на 19:00, але тепер її перенесли на 22:00.

«Якщо ж у призначений час зустріч не відбудеться, то цілком ймовірно, що її можуть перенести на завтра», - підкреслюється в сообщеии.

Як повідомлялося раніше, кораблі, захоплені Росією в Керченській протоці в минулому році, повернулися на батьківщину

Повернення кораблів відбулося в середу, 20 листопада. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі український журналіст Андрій Цаплієнко.

«Дочекалися!», - написав він, супроводивши публікацію фотографією.

Кораблі прийшли в Очаків, Миколаївської області. Першим з'явився бронетанкер «Нікополь». Катер «Бердянськ» і буксир «Яни Капу» поки не прийшли в порт.

Відомо, що кораблі прийшли зустрічати учні та педагоги Очаківської санаторної школи-інтернату, які вивісили на березі прапор України.

При цьому варто відзначити, що Росія віддає Україні кораблі в досить жалюгідному стані. Так, командувач ВМС Збройних сил України Ігор Воронченко заявив про те, що росіяни буквально угробили плавальні засоби, забравши з них все, що можна.

«Відбувається буксирування, швидкість дуже маленька. Вони своїм ходом не йдуть, росіяни знищили. Познімали навіть плафони, розетки та унітази. Ми зараз покажемо всьому світу варварське ставлення росіян до всього», - заявив він.

Нагадаємо, передача Україні захоплених катерів: Путін пішов на підлість.

Як повідомляла Politeka, Путін повернув Україні вкрадене, але йому це не допоможе.

Також Politeka писала, що повернення захоплених українських кораблів переноситься, Путін змінив плани.

Опубліковано:
Теги:

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

Показати ще