Микола Томенко виступив з різкою заявою: "Гроші пішли на вітер!"

Читать на русском
николай томенко 2

Гроші Обами, Трампа, Меркель, Сороса... на Вітер!

Про це пише політик Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook. Далі наводимо слова автора без коментарів.

Ще не було в Україні влади, де ледь не кожен високо чи середньопосадовець пройшов навчання закордоном, вислухав, а згодом і сам провів десятки семінарів і навчань за грантові гроші про правильні західні практики публічної політики.

І ось результат:

- таємні засідання уряду і комітетів ВР;

- відсутність експертних і громадських обговорень проектів Законів і рішень;

- спроба максимально централізувати розподіл коштів на користь державної влади за рахунок місцевого самоврядування;

- ігнорування галузевих, профспілкових чи інших корпоративних середовищ у своїй діяльності;

- відсутність цивілізованих відносин з медіа...

Все це рівно протилежне тому, що за десятки мільйонів доларів і євро їх вчили, а потім вони інших вчили?!

Щоправда є ще у міжнародних спонсорів влади сподівання на виконання обіцянки про забезпечення безперешкодного доступу до українського ринку землі транснаціональними корпораціями і міжнародними земельними спекулянтами.

А так загалом,

Гроші Обами, Трампа, Меркель, Сороса ...пішли на вітер!

Бо не можна із професійних і космополітичних коучів, які лише теоретично знають як управляти країною, зробити професійних і патріотичних урядовців!


«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

США проти Європи: експерт розповів про Мюнхенську конференцію

«За європейськими мірками це космос, але…»: експерт оцінив реальні можливості Коаліції бажаючих для України

Міннесота, безробіття і файли Епштейна: експерт оцінив, як це вплине на Трампа та Україну

Мирна угода в березні, а вибори і референдум у травні: експерт розповів про хід перемовин

Гроші і нові альянси: експерт пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна

Сторони почали говорити про якісь предметні речі: експерт оцінив переговорний трек в Абу-Дабі

«Токаєв вирішив виступати відкрито проти росіян»: експерт назвав причини

«Компроміс – це не капітуляція»: експерт пояснив, що таке софт сила і чому вона потрібна

Ми вже погодилися заморозити війну по лінії фронту – це наш компроміс, – політтехнолог про переговори

Близькосхідна епопея путіна: експерт розповів, як кремль швидко втрачає союзників

Можливо, варто розглянути і такий варіант, – експерт про вступ України у Раду миру

«Рада миру на мільярд»: експерт оцінив, чи погодяться європейці на пропозицію Трампа

«Це подальша делегітимізація путіна»: експерт оцінив, чи збираються британські спецслужби реально викрасти путіна

На порядку денному – Венесуела, Іран і Гренландія: експерт пояснив, чому Трамп забув про Україну

Референдум – це критично необхідний інструмент державного управління в Україні, – експерт про ухвалення важливих рішень

Операція США проти Венесуели: експерт оцінив дії Трампа

Показати ще