Дебати Зеленського і Порошенка зайшли в глухий кут: спливли нові труднощі, деталі

Читать на русском
дебаты

Ситуація щодо проведення дебатів між кандидатами в президенти Петром Порошенком і Володимиром Зеленським зайшли в глухий кут

Про це у своєму Facebook розповів глава НСТУ Зураб Аласанія.

За його словами, штаби Володимира Зеленського та Петра Порошенка досі не домовилися з основних моментів дебатів, які мають відбутися на НСК “Олімпійський” завтра, 19 квітня.

“Це ще нічого, концертів взагалі планувалося чотири: два до, два після (у кожного свої кандидата)”, — написав він і зазначив також проблему з питанням організації безпеки аудиторії і кандидатів.

Як відомо, штаби двох кандидатів на сьогоднішній момент домовилися про таке:

1. Трибуни національного стадіону ділять не вздовж, а впоперек.

2. Символіку політичних партій не використовують.

3. Артистів з композиціями запускають по черзі.

4. Квитки ділять 50/50 і поширюють кожен свої.

5. Час початку концертів: 16:00

6. Час початку президентських дебатів”: 19:00.

Ученые обнаружили, что на Земле больше не найти чистого воздуха: поражающее открытие

Однак, є моменти, про які штаби досі не домовилися:

1. По три питання або по чотири.

2. Хто буде модераторами на дебатах.

3. Одна ПТС або дві.

4. Віддавати одну трансляцію всім каналам, або кожен штаб веде свою зйомку і віддає своїм каналам.

“Чи дійсно приїдуть обидва кандидати на НСК? Да. Проведуть вони запланований захід на НСК 19-го квітня між 19:00 і 20:00? Да. Чи буде цей захід барвистим шоу? Да. Чи буде барвисте шоу дебатами? Ні. Чи братиме участь в організації цього всього Громадське? Немає”, — зазначає голова НСТУ.

“Громадське продовжує дотримуватися закону і здорового глузду: змістовні дебати мають відбутися в студії НСТУ 19-го квітня у часовому проміжку від 20:00 до 21:00 (якщо інше не буде вирішено Центральною виборчою комісією)”, — резюмував Аласанія у своєму Facebook.

Напередодні стало відомо, що в мережі відкрилася роздача безкоштовних квитків на політичні дебати між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським, які відбудуться 19 квітня на НСК «Олімпійський».

Однак, 17 квітня виникли проблеми в роботі сайту, на якому можна отримати квитки на цей захід. Серед українців виник такий ажіотаж, що вони просто «зламали» сайт, на якому можна було безкоштовно отримати квитки на дебати між Володимиром Зеленським і Петром Порошенком.

Нагадаємо, українці масово змінюють місце голосування на виборах президента: озвучено цифри.

Як повідомляла Politeka, опитування показало, що українці найбільше чекають від нового президента.

Також Politeka писала, що Порошенко і Зеленський підписали історичну угоду.


Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

Показати ще