У Гриценко знайшли компромат на Луценко: «Вийшли самі на себе»

Читать на русском
У Гриценко знайшли компромат на Луценко: «Вийшли самі на себе» У Гриценко знайшли компромат на Луценко: «Вийшли самі на себе»

Іван Апаршин, соратник кандидата в президенти Анатолія Гриценка, заявив, що в 2006 році, коли МВС очолював нинішній Генпрокурор Юрій Луценко, внутрішні війська втратили в наслідок відчуження велику кількість зброї, техніки та боєприпасів

Про це Іван Апаршин повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Вони все-таки вийшли самі на себе. 14 березня 2006 року уряд постановою Кабміну №280 затвердив перелік військового майна внутрішніх військ, яке може бути відчужено. Хто в той час був міністром внутрішніх справ? Правильно! Луценко», – повідомляє Іван Апаршин.

Так, за його словами внутрішні війська втратили «БТР-93 од.- майже механізована бригада, дислокація – м. Сімферополь. Ціна одного БТР – 29,9 тис.грн. (5,9 тис.дол. США). Автомати АКМ, АК-74 – 5765 од. Ціна за один автомат- 471 грн. Гармати – 102 од., АГС-17 – 59 од., ПЗРК “Ігла” – 81 од., патрони – майже 183 млн.шт. тощо».

«І ТСК не бачить підстав для звинувачень у підриві обороноздатності держави. А чим відрізняється зазначений перелік від тих, що вносили колишні міністри оборони? А може саме зазначених БТР не вистачило в Криму в 2014 році? Судячи з логіки ТСК і генпрокурора, цілком ймовірно», – зазначає Іван Апаршин.

Нагадаємо, Гриценко виграв суд проти Бригинця.

Як повідомляла Politeka, Гриценко подав позов до ЦВК.

Також Politeka писала, що Світлана Заліщук призначена заступником керівника штабу Гриценка з міжнародних питань.


Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

Показати ще