Розумна сила пов’язує з владою криваве побиття неонацистами прихильників партії в центрі столиці (відео)

Читать на русском
Фото 1

У середу, 12 грудня, агресивно налаштовані націоналісти в масках і в камуфляжній формі увірвалися в приміщення, поламали меблі і техніку і побили співробітників. Партія пов’язує нападників з владою, якій не подобаються заяви РОЗУМНОЇ СИЛИ про необхідність відновлення миру на Донбасі, і швидко зростаюче число прихильників партії.

Про це заявив Глава політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов під час прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA.

«Чинна влада руками своїх кишенькових банд зачищає передвиборче поле від критиків режиму. Ми захищаємо людей від правового свавілля, ми вимагаємо відновити миру на Донбасі, де живуть мільйони простих українців, ми вимагаємо відновлення порядку в Україні і достатку для всіх громадян. Влада боїться припинення війни на якій вона наживається. З цим ми пов’язуємо напад. Правоохоронні органи не діятимуть, як і не діяли раніше через тиск влади. Тому, частину нападників ми вже ідентифікували самі, інших ідентифікувати також не складе труднощів. Вони всі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності», – заявив лідер партії.

Він зазначив, що влада підтримує розгул неонацистського бандитизму в країні. Так, це далеко не перший напад на активістів і прихильників РОЗУМНОЇ СИЛИ, які вимагають відновлення миру на Донбасі. «Ми взяли на себе зобов’язання перед виборцями, які нас підтримують. Ми прекрасно усвідомлюємо, що звертатися до влади з приводу відновлення закону і порядку – безглуздо. Ми бачимо вихід тільки в активній політичній боротьбі за інтереси людей. Як би нам не протидіяли, як би не погрожували, наші ряди міцніють і ростуть», – зазначив О.Соловйов.

Під час нападу постраждало 5 осіб. Постраждалі співробітники офісу розповідають: нападників було більше десяти чоловік. Вони жорстоко били всіх, кого змогли знайти, прямо на робочих місцях. Серед постраждалих – політичний консультант партії Андрій Бодров.

«Підтримка партії стрімко зростає, і ми стаємо перепоною для тих, кому заважають наші прагнення до миру, наша політика запобігання розколу в країні та відродження економіки. Ми працювали в кабінеті, почули шум, крики. Я вийшов подивитися, в чому справа, і тут же отримав град ударів. Люди в камуфляжній формі і балаклавах накинулися на мене, добиваючи вже в коридорі. Цей напад – чергова спроба прибрати нас з політичної арени. Але ми будемо працювати ще активніше, наперекір усім, у кого в руках адмінресурс і ось такі молодчики, які готові трощити і вбивати», – прокоментував Андрій Бодров.

Постраждалого від нападу політконсультанта Андрія Бодрова обстежують медики 12 грудня 2018 року

Спікери наголосили: сьогодні українське суспільство буквально захлеснув войовничий націоналізм, який неминуче підведе країну до прірви. Влада не контролює парамілітарні організації, які творять, що хочуть, не боячись покарання. І офіційна пропаганда їх тільки підбиває.

Нагадаємо, РОЗУМНА СИЛА стала першою та єдиною партією, яка за час конфлікту на Донбасі поїхала зустрічати з мирними громадянами так званих ЛДНР. Після поїздки на непідконтрольні Україні території партія запустила підписну кампанію «Народної декларації про мир», яку на даний момент вже підтримало близько 700 тисяч осіб. Європейські парламентарії активно підтримали дії партії і засудили напади націоналістів на офіси партії, які відбулися влітку 2018 року.

Нагадаємо, в Україні почастішали випадки, коли поліція стає заручником тієї чи іншої ситуації через дії влади.

Як повідомляла Politeka, неонацисти розгромили центральний офіс «Розумної сили».

Також Politeka писала, що Порошенко цинічно імітує загрозу країні і за це повинен покинути пост Президента.


«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Показати ще