Шмара продажна: новий маразм екс-нардепа про українську мову підняв бурю

Читать на русском
украинский язык

Скандально відома екс-регіоналка Олена Бондаренко розлютила українців новим маразмом на пропагандистському телеканалі РФ

Колишня нардеп зайшлася маренням про утиск прав російськомовних.

«Порушуються права не російських, а. Вони можуть бути по крові вірменами, грузинами, українцями, росіянами, білорусами – ким завгодно. На одному Донбасі ще до війни було зареєстровано 133 національності. І мовою спілкування, і рідним для цих людей був, звичайно ж, російська. Коли говорять про те, що нібито російська – це мова національної меншини – це брехня », – зазначила Бондаренко.

Більш того, Бондаренко вибухнула «перлом» про пропаганду українських ЗМІ. «Очевидна брехня заносять і в соціологію, коли задають людям питання:« Яка мова ви вважаєте рідною? »Люди, дезорієнтовані ЗМІ, що державний і є рідною, тому вказують український», – уточнила колишня «регіоналка».

Ці заяви дуже обурили українців.

Пішов з життя легендарний музикант: його голос надихав мільйони

«Дуже неприємна особа!!!», «Продажна шмара», «Яка огидна пика!!!», «Знову все переплутала!», «Сама при..бнута на голову ексригіоналка», «Сволота запроданська! Ти ще заплатиш за все! Продалася упирю», «Шмара», «Яка ж вона паскуда противна», «Це ж треба так любити гроші, щоб так брехати. Так вона за дерев’яні скаже, що її мама бендеровка. Засланий козачо», «Тупа кобила! Ти себе чуєш??? Дрянь рашинська!!!», – піднялася хвиля критики Бондаренко в соціальних мережах.

Як повідомлялося раніше, екс-нардеп від Партії регіонів Олена Бондаренко продовжує нести антиукраїнську пропаганду на російських каналах.

Олену Бондаренко, колишнього члена Партії регіонів, буквально вивів з себе підйом рівня патріотизму на території України. Значне посилення патріотичного настрою вона назвала спробою Сполучених Штатів Америки відірвати українське суспільство від «русского единства».

Нагадаємо, раніше Бондаренко назвала сепаратистами українців, які підтримують ідею створення помісної православної церкви.

Як повідомляла Politeka, скандальна «регіоналка», ненавистница Америки виїхала в США.

Також Politeka писала: Кульбаба року: скандальна екс-регіоналка змінила зовнішність.


Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

Показати ще