Бойко відмовився пояснити присутність націоналіста Киви і людей Порошенка в списку Опозиційної платформи – За життя»

Читать на русском
Бойко відмовився пояснити присутність націоналіста Киви і людей Порошенка в списку Опозиційної платформи – За життя» Бойко відмовився пояснити присутність націоналіста Киви і людей Порошенка в списку Опозиційної платформи – За життя»

Глава «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко відмовився від проведення дебатів з лідером Опозиційного блоку Євгеном Мураєвим

«Ніяких дебатів не буде. Нехай вони збираються і з собою дебатують. Мені це взагалі не цікаво», – заявив Бойко в ефірі телеканалу «112 Україна», передає Знай.юа.

24 червня Євген Мураєв викликав Юрія Бойка на публічні дебати і вимагав пояснити причини, за якими в списку “Опозиційної платформи – За Життя” опинилися радикальний націоналіст Ілля Кива і члени команди Петра Порошенка. Через тиждень, не отримавши від Бойка згоди на дебати, Мураєв сам призначив час і місце зустрічі.
“Ви ховаєтеся, так само як ховаєте в своїх списках людей Порошенка і відвертих нацистів”, – зазначив Мураєв, звертаючись до Бойка.

Зазначимо, що Ілля Кива до того, як опинився в списках «Опозиційної платформи – За життя», пропонував створювати розстрільні команди з учасників АТО, закликав «патріотичні сили» вершити самосуди над опонентами, доводити правоту за допомогою зброї, а також розстрілювати донецькі автобуси.

За словами Євгена Мураєва, Бойко перетворився на ширму, що прикриває підлість політики Петра Порошенка і Віктора Мудведчука. «Шкода, що за допомогою засобів масової інформації, що належать Медведчуку, Льовочкіну і Порошенку, вони змогли обдурити багатьох, спекулюючи на тому, що дійсно для людей дороге і святе», – заявив Мураєв.


У якихось положеннях навіть стало гірше, ніж за Брежнєва, – правозащитник про путінську росію

Майстер угод: експерт розповів про провал Трампа з Іраном і Сектором Гази

«Все має полетіти зараз на путіна»: експерт пояснив, як змусити росію до переговорів восени

Вони спілкуються з найближчим оточенням Трампа, – Микола Томенко про візит Віткоффа і Кушнера до Києва

«Путін боїться вулиці»: Марк Фейгін розповів, хто справді може загрожувати владі в рф

«Непрямий співучасник російсько-української війни»: експерт оцінив, як далеко зайде криза з Іраном

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Показати ще