Ляшко: Гнати в шию тих перемовників, які пропонують капітуляцію

Читать на русском
Ляшко

У кулуарах парламенту Олег Ляшко різко відреагував на пропозицію другого президента України Леоніда Кучми у Мінську – припинити стріляти у відповідь на обстріли російських військ.

Про це повідомляє прес-служба РПЛ, передає “Інформатор“.

«Кучма дає погані пропозиції: записати у Мінських угодах, що наші військові не повинні стріляти у відповідь. Тобто нехай наших людей убивають, а вони не повинні оборонятися – це дурні пропозиції», – заявив лідер РПЛ.

Політик переконаний, політика капітуляції не призведе до миру.

«Якщо вести так перемовини, то краще їх взагалі не вести, а просто підняти руки і капітулювати. Перемовини повинні переслідувати одну мету – повернення територій і відновлення миру. Ціною поразки і капітуляції, а перемоги. Захист життя наших військовослужбовців – має бути пріоритетом для кожного політика. А якщо вони розповідають, що наші солдати мають підняти руки і мовчати, коли їх вбивають, то гнати в шию таких політиків», – підсумував Ляшко.


"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Показати ще