Нардепу Лещенку загрожує термін, вже відкрили справу: “замішаний відомий олігарх”

Читать на русском
Лещенко

Проти нардепа Сергія Лещенка (фракція “Блок Петра Порошенко”) відкрили кримінальне виробництво

Справу завела Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Лещенка підозрюють в отриманні хабарів за лобіювання бізнес-інтересів, йдеться в повідомленні прес-служби САП.

“САП розпочато кримінальне провадження за фактом можливого отримання хабарів народним депутатом України … Згідно з опублікованою в ЗМІ інформації, народний депутат систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, а саме надання впливу на посадових осіб органів влади та правоохоронних органів, а також формування необхідних суспільних думок в медіапросторі”, – сказано в повідомленні.

Зокрема, перевіряється факт отримання Лещенком елітної квартири в центрі Києва в якості неправомірної вигоди. З метою перевірки викладених фактів прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження і викликаний на допит Лещенко.

ПриватБанк оскандалився підозрілими операціями через термінал: “гроші невідомо де”

Досудове розслідування в зазначеному виробництві доручено Національному антикорупційному бюро.САП буде здійснювати процесуальне керівництво.

Раніше ЗМІ опублікували інформацію про нібито причетність Лещенка до лобіювання інтересів олігарха Костянтина Григоришина.

НАБУ за вказівкою САП почало розслідувати можливе незаконне збагачення депутата Лещенка.Указано, що у вересні 2016 року депутат придбав у власність 7,5 млн гривень, законність придбання яких не підтверджується доказами, за які купив квартиру площею 200 кв. м в центрі Києва.

В 2017 році Лещенко виплатив 377 тис. гривень засновниці інтернет-видання “Українська правда” Олені Притулі в рахунок основної суми позики на квартиру.

Тим часом, НАБУ закрило справу про незаконне збагачення депутата Ради Лещенка (БПП) .

Нагадаємо, Дубинський пояснив, як Лещенко облажався перед президентом.

Також ми писали, що права рука Трампа назвала Лещенка ворогом США.

Ще politeka повідомляла, що Лещенко буде покараний, ГПУ готує справу.


Не мирний договір, а оборудка: експерт пояснив, у які переговори нас втягують США і росія

Смерть або палацовий переворот: експерт оцінив сценарії відходу путіна від влади

Новий світовий порядок: експерт розповів про що домовляються на переговорах щодо миру в Україні

Експансія подається як сенс існування сьогоднішньої росії, – експерт розповів про ризики перемир’я

«Ми зараз навіть не на екваторі»: експерт оцінив, на скільки затягнуться мирні переговори

Вікно можливостей відкриється не раніше лютого: експерт поясни, чому найближчим часом прогресу на переговорах не буде

Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

Показати ще