"За майбутнє" заявило про низку порушень на дільницях Полтавщини

Читати українською
выборы выборы

На виборчих дільницях у Полтаві та Полтавській області зафіксовано низку порушень виборчого законодавства, повідомили в місцевому осередку політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Про це пишуть на сайті партії.

Зокрема, аж у день голосування стало відомо, що виборці 19 спецдільниць Полтави в медичних закладах не зможуть проголосувати за кандидатів до Полтавської районної ради. Як виявилося, Полтавська районна ТВК не замовила друк відповідних бюлетенів, бо їм начебто повідомили в ЦВК, що на спецдільницях голосування до райради не буде. При цьому, на спецдільницях потенційно могли б проголосувати 4494 виборці (за кількістю ліжко-місць у лікарнях).

Крім цього, було зафіксовано, що на одній із міських дільниць (провулок Хорольський, 3) чоловік роздавав листівки місцевої політичної партії. На місце викликали поліцію. Порушником виявився голова одного з міських ОСББ. Також відомо, що полтавчани масово отримують СМС-повідомлення із закликом голосувати за цю партію та її кандидата на посаду міського голови.

З намету іншої політсили (на вул. Маршала Бірюзова, 64) перехожим пропонували тарілки з їжею. Інформація про це також зареєстрована. У поліції пізніше пояснили, що з цього намету начебто роздавали їжу безхатченкам.

Також на дільниці номер 232 в Заїченцях на Полтавщині голова комісії Тетяна Сібількова дочасно почала заповнювати протокол про підрахунок голосів. При цьому, згідно з законом, він заповнюється лише після закриття дільниць і підрахунку. Протокол уже був частково заповнений та підписаний головою і секретарем, коли на дільницю покликали представника поліції і погасили протокол, визнавши його, таким чином, недійсним.


«Мы не бизнесом занимаемся»: эксперт объяснил, почему Трамп все время говорит о сделке, а не о мире

«Могут быть неожиданности»: эксперт оценил, чего ожидать от саммита НАТО в Анкаре

Это попытка выдать желаемое за действительное: эксперт объяснил, почему вдруг все заговорили о мире уже этой осенью

В классической политологии, истории это предвестник войны, – эксперт о решении рф закрыть КПП с Европой

Это мы добились того, что Трамп перешел на нашу сторону, – политтехнолог об ударах по рф

Арест танкеров теневого флота рф: эксперт оценил, начнет ли Европа блокировать Балтийское море

Вашингтон не против подождать, пока россия истощится, – эксперт об отказе от Анкориджа

«У Украины свои интересы там»: эксперт оценил, как мы можем найти партнеров на Кавказе

«Это шанс для Украины»: эксперт оценил вероятность реального мира на Ближнем Востоке

«Навроцкий выступает тут тараном»: эксперт объяснил, кто стоит за скандалом с орденом Белого Орла

Трамп начинает верить в Украину: эксперт объяснил, почему важно победить роспропаганду в США

«Трамп отчаялся договориться с путиным»: эксперт оценил, передадут ли США Украине лицензии на Patriot

«Все зависит от судьбы сделки по Ирану»: эксперт оценил, вернут ли США санкции на российскую нефть

«Это уже какая-то библейская история»: эксперт объяснил, что значит удар по Киево-Печерской лавре

«Трамп будет под большим давлением»: эксперт рассказал о цели саммита G7

Мы находимся в активной фазе Третьей мировой войны, – аналитик о войне на Ближнем Востоке

«Путин вынужден в информационном плане работать вторым номером», - эксперт оценил, кто побеждает в информационной войне

«Запрет на въезд в Европу пожизненно»: эксперт рассказал о решительном шаге ЕС против рф

«Это Уиткофф №2»: эксперт объяснил, почему Трамп назначил переговорщиком патриарха

Показать еще