Доведеться йти на "болісні компроміси": експерт розповів, як зміниться допомога Україні в разі перемоги Трампа або Гарріс

Майбутні вибори президента США у 2024 році можуть стати критичним моментом для України.
Читать на русском
Дональд Трамп, Камала Харріс

Якщо Трамп стане президентом, підтримка України може зменшитися або навіть повністю припинитися.

Видання Bloomberg зазначає, що Трамп схилятиме Київ йти на "болісні компроміси". За словами політиків Заходу, підтримка України з боку США вкрай важлива, адже українська армія вже виснажена тривалими бойовими діями та покладається на американські боєприпаси і фінансування.

Трамп неодноразово наголошував, що готовий "врегулювати" конфлікт до своєї інавгурації. І на тлі таких заяв, Україна боїться опинитися у ситуації, де підтримка Заходу зменшиться.

Разом із тим, кандидат від демократів Камала Гарріс має більш стабільну позицію щодо України. Проте Україна все одно може втратити частину фінансування та ресурсів через політичні суперечки у Конгресі, навіть якщо Гарріс стане президенткою США.

Микола Бєлєсков, дослідник Національного інституту проблем безпеки, наголошує на важливості підтримки з боку західних союзників і попереджає, що баланс на полі бою може зміститись у бік росії, якщо американська підтримка зменшиться. Він зазначає, що США завжди запевняли у відсутності планів відправити війська на територію України, але в умовах зменшення ресурсів може виникнути потреба залучити підтримку партнерів у новому форматі.

Джеерело: bloomberg.

Останні новини:

Гарріс у разі перемоги змінить політику щодо України: експерт розповів, як демократка сприймає війну.

«Підтримка» Гарріс від Путіна: експерти розповіли, навіщо Кремль хвалить демократів.

Гарріс може програти вибори через Нетаньяху: експерти розповіли, як Ізраїль використовує війну проти демократів.


Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Політолог-міжнародник про удари по російських НПЗ: «Тут дуже добре збігаються інтереси України з інтересами США»

Показати ще