Іран, Китай та рф зробили ставки на різних кандидатів: хто і як намагатиметься впливати на вибори в США

Іран боротиметься проти Дональда Трампа, а Росії спробуватиме дискредитувати Камалу Гарріс.
Читать на русском
Дональд Трамп, Камала Харріс

Країни, що становлять "антиамериканську вісь", такі як росія та Іран, намагаються послабити вплив Вашингтона, але їхні інтереси у виборчій кампанії розходяться.

Як зазначають експерти, Іран активно використовує дезінформацію, щоб дестабілізувати ситуацію в Штатах, заважаючи республіканському кандидату Дональду Трампу. У той же час росія, намагаючись вплинути на кандидатуру віцепрезидента Камали Гарріс, проводить масштабну кампанію з дезінформації, націлену на виборців.

Відзначено, що Китай, Іран і росія застосовують схожі тактики для поширення дезінформації, включаючи використання штучного інтелекту. За словами представників американської розвідки, це наймасштабніша і найвитонченіша кампанія дезінформації за останні роки.

Прес-служба Трампа нещодавно отримала брифінг, у якому йшлося про можливі загрози з боку Ірану, зокрема, про загрозу вбивства кандидата. Іранські хакери, за даними розвідки, вже здійснили кілька атак на штаб Трампа, пропонуючи викрадену інформацію ЗМІ.

Нагадаємо, що під час свого президентства Трамп вийшов з іранської ядерної угоди та запровадив санкції, що підвищило напругу між країнами. Гарріс, у свою чергу, закидає Трампу, що диктатори, як Путін, підтримують його, адже вважають його слабким.

Вибори 2024 року набувають небаченої напруги, зокрема через зусилля іноземних держав вплинути на демократичний процес. Лідери Китаю, Ірану та росії, хоч і мають спільну мету послабити США, проте їхні конкретні інтереси часто ведуть у різних напрямках.

Ситуація ускладнюється постійними інформаційними атаками та дезінформацією, що проникає у всі етапи виборчого процесу, створюючи нові виклики для американської демократії.

Джерело: axios.

Останні новини:

Гарріс у разі перемоги змінить політику щодо України: експерт розповів, як демократка сприймає війну

«Підтримка» Гарріс від Путіна: експерти розповіли, навіщо Кремль хвалить демократів

Гарріс може програти вибори через Нетаньяху: експерти розповіли, як Ізраїль використовує війну проти демократів


«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

Показати ще