Республіканці масово переходять в опозицію до Трампа: експерт пояснив, як це вплине на результат виборів

Колишні помічники Трампа та інші особи кажуть, що екс-президент не підходить для своєї посади і закликають колег-республіканців голосувати за Харріс.
Читать на русском
Дональд Трамп

Дональд Трамп має здатність поєднувати широкий спектр політичних думок навколо спільної мети - не допустити його повернення до Білого дому.

Тепер це включає відомі імена з його власної Республіканської партії і головних помічників, які працювали під його керівництвом як президент.

Від колишніх чиновників Білого дому та співробітників національної безпеки до колишнього шанованого прес-секретаря багато колишніх шанувальників Трампа тепер вишиковуються в чергу, щоб приєднатися до демократів і оголосити його непридатним для наступного терміну повноважень.

Юристи Білого дому, які служили президентам-республіканцям, починаючи з Рональда Рейгана, та відставні високопоставлені військові офіцери також засудили Трампа як загрозу демократії.

Становище Трампа посилюється тим, що навіть члени його власного кабінету, які колись присягали йому на вірність з улесливістю, яка б не викликала невдоволення Путіна, відмовляються підтримати його на переобранні в листопаді.

Антитрампівські повідомлення здебільшого спрямовані на те, щоб переконати республіканців, які раніше могли за нього проголосувати, що їм слід поставити країну вище за партію, щоб не допустити небезпечного популіста на другий термін у Білому домі.

Опитування громадської думки свідчать, що 9% ймовірних виборців, які підтримують Трампа, готові принаймні розглянути можливість переходу на бік демократичного кандидата Камали Харріс.

На початку серпня її кампанія запустила кампанію "Республіканці за Харріс", націлену на виборців, які, на її думку, з найбільшою ймовірністю змінять свою думку, особливо на тих, хто підтримував суперницю Трампа на праймеріз Ніккі Хейлі.

Ларрі Сабато, директор Центру політики Університету Вірджинії, заявив, що заклики республіканців, які виступають проти Трампа, націлені на вузьку частину електорату , оскільки він сумнівається, що багато виборців справді не визначилися.

Джерело: theguardian .

Останні новини:

Літній наступ Росії провалився: експерти спрогнозували, як йтиме війна до кінця 2024 року.

Слабка політика Шольца стала проблемою для Європи: експерти назвали головні загрози.

Найімовірніше, спочатку літаки злітатимуть із Румунії, - військовий експерт про F-16.


Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Політолог-міжнародник про удари по російських НПЗ: «Тут дуже добре збігаються інтереси України з інтересами США»

Показати ще