Вибори у Венесуелі розкрили проблеми зовнішньої політики США: влада перемогла міжнародну легітимність

Поки невідомо, що станеться після "вкрадених" виборів у Венесуелі в неділю, але вже можна відносно впевнені в одному
Читать на русском
Вибори у Венесуелі розкрили проблеми зовнішньої політики США: влада перемогла міжнародну легітимність Вибори у Венесуелі розкрили проблеми зовнішньої політики США: влада перемогла міжнародну легітимність

Так, політика США щодо цієї країни виявилася похмурим двопартійним провалом.

І, як не прикро, на горизонті не видно більш перспективного підходу.

Напередодні виборів і у Венесуелі, і за кордоном теплилася надія, що це може стати кінцем жорстокої диктатури Ніколаса Мадуро, який неправильно керував колись багатою і колись демократичною країною з тих пір, як у 2013 році прийшов до влади лівий популіст Уго .

Хоча головному лідеру опозиції Марії Коріні Мачадо не дозволили балотуватися, опозиція об'єдналася навколо раніше маловідомого дипломата на ім'я Едмундо Гонсалес.

Опозиційні партії, незважаючи на переслідування з боку уряду та насильство, закликали проголосувати проти Мадуро.

Екзит-поли показали, що Гонсалес здобув переконливу перемогу, але виборча влада Мадуро ухвалила інакше, заявивши, що президент набрав 51 відсоток проти 44 відсотків Гонсалеса.

Венесуельська виборча система насправді має два способи підрахунку голосів: комп'ютерну систему та паперові бюлетені. Те, що режим відмовляється видавати паперові бюлетені, є нічим іншим, як зізнанням у шахрайстві.

Вільям ЛеоГранде, фахівець із латиноамериканської політики в Американському університеті, припустив, що все пішло не зовсім так, як планував режим.

«Стратегія Мадуро полягала в тому, щоб підвищити свою міжнародну легітимність, провівши більш-менш варті довіри вибори, на яких він би переміг. Потім санкції США були б зняті, і економіка почала відновлюватися», — сказав ЛеоГранде.

Але коли режиму нарешті довелося зіткнутися з можливістю або відмовитися від міжнародної легітимності, або відмовитися від влади, вони вирішили відмовитися від міжнародної легітимності.

Тривала історія марності дій США у Венесуелі не є звинуваченням республіканської, ні демократичної адміністрації.

Джерело: washingtonpost .

Останні новини:

Замах на Трампа на передвиборному мітингу: що відомо про підозрюваного, подробиці інциденту.

Як виборча кампанія, Трампа розкриває його диктаторські наміри: у чому головна небезпека для демократів.

Байден переживає критичний момент: демократи посилили заклики відмовитись від виборів.

Опубліковано:
Теги:

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Показати ще