"Це був би сильний хід, але Байден чинить опір", - Дмитро Співак розповів, що відбувається зараз з виборами в США.

Політичний та громадський діяч Дмитро Співак повідомив, що Трамп зміцнює свої позиції серед республіканців.
Читать на русском
Дмитрий Спивак

Про це він розповів на своєму каналі.

“Сполучені Штати Америки ще недавно були напередодні просто виборів. Дедалі більше республіканців об'єднуються навколо Трампа. Губернатор Рон Десантіс зняв свою кандидатуру на користь Трампа та звернувся до своїх прихильників підтримати Трампа”, - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, рада партії республіканців майже визначилася і, швидше за все, у липні під час з'їзду Трамп стане єдиним кандидатом від республіканців. Як зазначив Дмитро Співак, серед демократів поки що немає жодної альтернативи Байдену.

“Поки що там тільки розмірковують про можливе висування Мішель Обами, і це, на мій погляд, було б дуже сильним ходом демократів, бо Мішель Обама дуже популярна серед американців. Це був би сильний хід, але Байден чинить опір”, - заявив Дмитро Співак.

Як писала раніше Politeka, експерт розповів, чи дотисне ЄС Орбана, щоб ухвалити допомогу Україні: «Чорна мітка Угорщини».

Також Politeka повідомляла про гегемонію та відповідальність: політолог розповів, чому США зобов'язані допомагати Україні.


Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

«Людина прийшла, щоб бути миротворцем»: експерт оцінив, як далеко розкинулися війни після приходу Трампа

«Це відповідало моралі Трампа»: експерт оцінив наслідки ліквідації аятоли Хаменеї

Путін копіює Трампа: експерт оцінив, куди веде ядерний шантаж кремлю

«Тиск на Америку спрацював»: експерт пояснив, чому США утрималися від голосування в ООН 24 лютого

НАТО, імперська логіка чи провал стримування: американська експертка оцінила, чому росія напала на Україну

Нова хвиля: експерт оцінив, чи зможе Мадяр перемогти Орбана на виборах в Угорщині

«Гібридна війна крокує щосили»: експерт заявив, що росія вже веде наступ в Казахстані

Показати ще