«Може говорити правильні речі, а може – неправильні»: експерт розповів, чи допомагає Кіссінджер Україні

Політичний та економічний експерт Георгій Біркадзе пояснив, що Кіссінджер – досвідчений політик, який міг дати Зеленському гарні поради, але міг і помилитися, як колись із Китаєм.
Читать на русском
Біркадзе Біркадзе

Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Я хотів би пояснити, хто такий Кіссінджер. Це людина, якій 100 років, яка зіграла дуже велику роль в СРСР, яка зустрічалася із Брежнєвим особисто і вела з ним переговори. Це дуже потужна людина, яка грає велику роль у політиці США» - зазначає Георгій Біркадзе.

До того ж, додає експерт, це людина, яка спочатку дійсно нас не підтримувала, зокрема, у 2008 році Кіссінджер стверджував, що Україну не треба брати в НАТО, як і Грузію. Тим не менш, констатує він, зараз Кіссінджер змінив свою думку, вибачився і у 2022 році заявив, що місце України – це НАТО, і він почав підтримувати нас.

З іншого боку, міркує експерт, до Кіссінджера він ставиться трохи інакше. На його думку, ця людина живе по-іншому, думає по-іншому і жити по-іншому не буде, тому що світ змінюється, я йому вже 100 років. Як розповідає експерт, він на народився у Грузії, де дуже багато людей, які живуть по 100, 105, 110 років, його вчили ставитися до них поважно, так і до Кіссінджера треба ставитися, його варто послухати і, може, він дасть якусь гарну пораду.

«Я вважаю, що його розмова із Зеленським може піти на користь, він може говорити правильні речі, а може – неправильні. Будь ласка, приклад – це людина, яка відкрила Китай і розповідала, що потрібно вкладати гроші в Китай. Американці взяли і вклали гроші в Китай, ми зараз бачимо, що Китай їм показав середній палець. Я вважаю, що це була помилка», - пояснює Георгій Біркадзе.

Як повідомляла Politeka, Біркадзе заявив, що сьогодні у нас багато громадян втратили кінцівки через війну, їм потрібні протези і допомога, а не наганяй від голови Мінсоцполітики.

Також Politeka писала про те, що Постернак прокоментував інформацію The Wall Street Journal про те, що Захід не достатньо підготував українських бійців до нової техніки.


«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Показати ще