«Сталінград ще не відбувся»: експерт оцінив темпи українського контрнаступу

Політичний експерт Володимир Цибулько пояснив, що Захід окреслив Україну як максимально антифашистську країну, це запрограмувало путіна та його армію на дикунську поведінку.
Читать на русском
Володимир Цибулько Володимир Цибулько

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«По-перше, таке чарівне слово, як «ленд-ліз», - це ж асоціація зі світовою антигітлерівською політикою. Україна – це ленд-ліз, Україну Байден дуже чітко окреслив як антигітлерівську, антифашистську країну. Це, мені здається, запрограмувало самого путіна на таку дикунську поведінку щодо і громадянської інфраструктури України, і цінності людського життя, і стосовно власних громадян. Тому, якщо ми оцінюємо за аналогією, то, напевно, Сталінград ще не відбувся», - розмірковує Володимир Цибулько.

Хоча, додає гість програми, російська пропаганда ж роздувала Бахмут до розмірів Сталінграда у Другій світовій війні. Проте, стверджує він, це теж не аналогія, це теж не сюжет, який чимось копіює Другу Світову. На думку експерта, перелом саме стався в сенсі оцінки російської агресії з боку світової спільноти, у цьому сенсі ми маємо дуже багато союзників і зовсім іншу схему.

«Замість НАТО з'явився Рамштайн. З одного боку, Україна шукає парасольку безпеки в НАТО, але найефективнішим механізмом підтримки України виявився Рамштайн, це значно ширше, ніж НАТО», - наголошує Володимир Цибулько.

Також експерт стверджує, що літня кампанія 2023 року, цей український контрнаступ фактично працює теж трохи за іншою схемою. Зокрема, пояснює він, радянські військові історики мислили арміями, дивізіями як мінімум, армія туди, армія сюди, мільйон народу туди, мільйон сюди, а зараз у нас зовсім інша війна, суть якої – перемолоти потенціал противника.

Як повідомляла Politeka, Гладких оцінив роботу міжнародних організацій в Україні під час війни.

Також Politeka писала, що Стус розповів, що насправді об'єднує українців.


Вони спілкуються з найближчим оточенням Трампа, – Микола Томенко про візит Віткоффа і Кушнера до Києва

«Путін боїться вулиці»: Марк Фейгін розповів, хто справді може загрожувати владі в рф

«Непрямий співучасник російсько-української війни»: експерт оцінив, як далеко зайде криза з Іраном

Неформально сторони домовилися між собою, – експерт про деескалацію з Білоруссю

Позиція сили: експерт пояснив, чому переговори щодо вступу України до ЄС йдуть важко

«Приходить по кістках своїх попередників»: експерт розповів про нового прем'єра Британії

«Європа обмежена в інструментах»: експерт пояснив, чому буксують санкції проти рф

«Завдання трьох тіл»: експерт пояснив, чому війна між Європою і росією неминуча

Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

Показати ще