Створення сухопутного коридору: британська розвідка повідомила про підступні плани окупантів на півдні та сході України

Міноборони Великобританії надали щоденний звіт про ситуацію в Україні.
Читать на русском
Миколаїв, бомбардування, будинок, війна

Росія продовжує завдавати ударів по українським мирним жителям, як, наприклад, за загиблими в результаті ракетного удару по залізничному вокзалу в Краматорську. Про це повідомили в Міноборони Британії.

За даними розвідки, російські операції зосереджені на Донбасі, Маріуполі та Миколаєві, військово-морські сили рф продовжують пуски крилатих ракет по території України. Очікується збільшення активності російської авіації на півдні та сході України.

Російські амбіції щодо створення сухопутного коридору між Кримом і Донбасом як і раніше наштовхуються на опір України.

Раніше повідомлялося, що в Міноборони США підтвердили, що саме Росія завдала ракетного удару по людях На вокзалі в Краматорську. Для росіян ця залізниця стане стратегічним об'єктом під час наступу на місто. Пентагон також вважає, що Росія задіє 18-ту мотострілецьку дивізію ЗС РФ для наступу на Краматорськ, сформовану в 2021 році. Дивізія складається з трьох мотопіхотних полків, а також бронетанкового полку.

Нагадаємо, Ракетний удар по Краматорському вокзалу: Лещенко розклав по поличках брехню російських пропагандистів.

Як повідомляла Politeka, Ракетний обстріл Краматорська: кількість жертв зросла, глава Донеччини повідомив нові дані.

Також Politeka писала, що Нове звинувачення для трибуналу над рф і фінансова допомога Україні: президент Зеленський звернувся до народу.


«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

Показати ще