"Вони хочуть закінчити війну": Арестович розповів про втрати рф і руйнівні санкції

Олексій Арестович поділився думкою, що путін хоче закінчити війну, є кілька ознак.
Читать на русском
арестович Олексій

Радник глави офісу президента Олексій Арестович в ефірі проекту Freedom поділився думкою про те, чому в рф вже хочуть закінчити війну в Україні. Так, спікер вважає, що є кілька ознак, серед яких великі втрати і санкції Заходу.

Зокрема, є заява прес-секретаря путіна дмитра пєскова, що російські війська несуть значні втрати і Росія сподівається на мирну угоду з Україною.

"Вони хочуть закінчити війну, тому що поєднання поразок на полі бою і санкцій, які ламають хребет їх економіки, ставить під питання соціально-політичне становище всередині самої рф. У будь-якому випадку в Росії буде оголошено, що всі цілі "спецоперації" в Україні досягнуті. Більше того, такі заяви вже робляться", - вважає Арестович.

Раніше Олексій Арестович пояснив, чому Україна не зможе жити в світі поки існує рф. Навіть після закінчення цієї війни загроза майбутніх зіткнень з росією залишиться для України неминучою. Таку заяву зробив радник глави офісу президента України в інтерв'ю Сергію Іванову. Арестович упевнений в тому, що в найближчому майбутньому Україна може піддатися новим нападам з боку Росії. За словами Арестовича, наступні "раунди" протистояння можуть відбутися вже до 2032-2035 років.

Нагадаємо, Євросоюз і Канада виділять Україні додаткові гроші і озброєння: про які суми йдеться.

Як повідомляла Politeka, Нове звинувачення для трибуналу над рф і фінансова допомога Україні: президент Зеленський звернувся до народу.

Також Politeka писала, що "Відбили сім атак ворога": у командуванні ООС розповіли про успіхи українських захисників.


"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Показати ще