"З якими військами і технікою?": росія хоче оголосити про перемогу в Україні до 9 травня, путіну більше нікуди піти

Путін влаштує парад перемоги 9 травня, незалежно від статусу війни або мирних переговорів.
Читать на русском
окупанти, російські військові, скрін

Диктатор Путін має намір показати "перемогу" в Україні спеціально до 9 травня, який раніше був Днем Перемоги і відзначався щороку з парадом. Про це пише CNN з посиланням на офіційних осіб США, які були ознайомлені з останніми оцінками американської розвідки.

За їхніми даними, до цього часу РФ захоче взяти Донбас під повний контроль. В решті України російські сухопутні війська " не можуть утримувати контроль над районами, де вони ведуть бойові дії», але у випадку з Донбасом у Росії більше шансів.

"Путін влаштує парад Перемоги 9 травня, незалежно від статусу війни або мирних переговорів. З іншого боку: парад Перемоги з якими військами і технікою?» - сказав представник Європейського Міністерства оборони.

Також повідомляється, що рф має намір підготуватися до затяжного конфлікту.

"Путін готується до довгої, затяжної війни в стилі Чечні, тому що йому, певною мірою, більше нікуди піти», - інформують у розвідці.

Ми також писали, продуктивна робота української системи протиповітряної оборони вже стала серйозною проблемою для повітряних і ракетних операцій російських окупантів.

"Нездатність Росії виявити і знищити системи ППО серйозно підірвала її зусилля по встановленню широкого контролю над повітрям, що, в свою чергу, зробило істотний вплив на її здатність підтримувати наступ своїх сухопутних військ на ряді фронтів», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Politeka.net також писала, що на Луганщині розбили кадирівців.

Крім того повідомлялося, що бійці ЗСУ зміцнили ключовий плацдарм під Харковом.

Також Politeka писала, що В Україні від російської агресії продовжують страждати маленькі діти: число поранених швидко зростає.


«Прес поганого настрою Трампа»: Микола Томенко пояснив, чому нам потрібні європейці на переговорах

«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

США проти Європи: експерт розповів про Мюнхенську конференцію

«За європейськими мірками це космос, але…»: експерт оцінив реальні можливості Коаліції бажаючих для України

Міннесота, безробіття і файли Епштейна: експерт оцінив, як це вплине на Трампа та Україну

Мирна угода в березні, а вибори і референдум у травні: експерт розповів про хід перемовин

Гроші і нові альянси: експерт пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна

Сторони почали говорити про якісь предметні речі: експерт оцінив переговорний трек в Абу-Дабі

«Токаєв вирішив виступати відкрито проти росіян»: експерт назвав причини

«Компроміс – це не капітуляція»: експерт пояснив, що таке софт сила і чому вона потрібна

Ми вже погодилися заморозити війну по лінії фронту – це наш компроміс, – політтехнолог про переговори

Близькосхідна епопея путіна: експерт розповів, як кремль швидко втрачає союзників

Можливо, варто розглянути і такий варіант, – експерт про вступ України у Раду миру

«Рада миру на мільярд»: експерт оцінив, чи погодяться європейці на пропозицію Трампа

«Це подальша делегітимізація путіна»: експерт оцінив, чи збираються британські спецслужби реально викрасти путіна

На порядку денному – Венесуела, Іран і Гренландія: експерт пояснив, чому Трамп забув про Україну

Референдум – це критично необхідний інструмент державного управління в Україні, – експерт про ухвалення важливих рішень

Показати ще