Сирійці масово відмовляються воювати в Україні і готуються дезертирувати: нові дані розвідки

Сирійські найманці розглядають участь у війні на боці РФ як шанс подальшого дезертирства і нелегальної міграції в країни ЄС.
Читать на русском
сирійці, найманці, Сирія

Як пише Politeka.net, з посиланням на дані віськової розвідки України, командування російської військової бази Хмеймім отримало вказівку щодня відправляти в Україну до 300 бойовиків. 15 березня, для участі в бойових діях проти України, з військової бази Хмеймім (САР) до Росії було відправлено 150 найманців.

За інформацією військової розвідки України, найближчим часом заплановано переміщення з Сирії в Росію і Білорусь озброєння, військової техніки та інших ресурсів для забезпечення російських окупаційних військ. Президент Сирії Башар аль-Асад пообіцяв надати Росії для війни в Україні 40 000 бойовиків.

Під час вербування найманцям обіцяють, що вони будуть виконувати виключно поліцейські функції з наведення порядків на окупованих територіях, тобто чисто поліцейські функції. Але останнім часом серед найманців почала поширюватися інформація про безпосередню участь у бойових діях проти української армії. Це значно знизило "бойовий дух" сирійців.

До того ж, нещодавно у військову базу Хмеймім з Росії прибуло понад 30 бойовиків, які отримали поранення в боях проти захисників України. Це негативно відбилося на морально-психологічному стані інших найманців і призвело до відмови частини з них брати участь у бойових діях. Серед сирійських бойовиків навіть були зафіксовані випадки самоповаги. Частина найманців розглядають відправку в Росію і Білорусь як шанс подальшого дезертирства і нелегальної міграції в країни ЄС.

Нагадаємо, Поплічники окупантів з "ДНР" почали скаржитися на скотське ставлення армії РФ: "Женуть як худобу".

Як повідомляла Politeka, Українські захисники захопили ключовий трофей окупантів, фото: допомагатиме ЗСУ.

Також Politeka писала, що Окупанти намагалися прорватися через річку на Харківщині:ЗСУ їх вщент розбили, фото.


«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

Показати ще