Генасамблея ООН підтримала Україну, розкривши вимоги до країни-агресорки: "Перемога буде наша!"

Спеціальна сесія Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 2 березня підтримала резолюцію "агресія проти України" більшістю голосів. 
Читать на русском
Генасамблея ООН, скрін

Про це передає нардеп Дмитро Разумков у своєму Телеграм-каналі, пише Politeka.net. У повідомленні йдеться, що Генасамблея ООН своєю резолюцією засудила вторгнення РФ в Україну, вимагаючи від країни-агресора негайно вивести війська з нашої держави.

"За" проголосувала 141 країна. "Проти" - Росія, Білорусь, Еритрея, Сирія, Північна Корея.

"Це яскравий показник того, що весь цивілізований світ і більшість країн підтримали Україну.

Те, що останній тиждень робить Росія – це загарбницька війна, спроба повністю знищити Україну. РФ вже опинилася в міжнародній ізоляції і це тільки початок.

Далі - буде!",- йдеться в повідомленні.

Зазначимо, таким чином 141 країна вимагає від РФ вивести війська з України за межі її міжнародно визнаних кордонів, тобто, включаючи Крим і ОРДЛО. Також в ООН вимагають припинити бойові дії і вогонь прямо зараз, і перейти до дипломатії.

"Вдячний усім і кожній державі, що проголосували «за». Ви вибрали правильну сторону історії. Нищівні для агресора результати голосування переконливо свідчать: глобальна антипутінська коаліція сформована і діє. Світ - з нами. Правда - за нами. Перемога буде наша!", - написав Зеленський в Твіттер.

Нагадаємо, що Генасамблея провела екстрене засідання щодо ситуації в Україні

Як повідомляла Politeka, українців попередили про новий фейк Росії

Також Politeka писала, що в Азові створено перший підрозділ з іноземних добровольців


"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Показати ще