Зеленський і Макрон прийняли термінове рішення через загострення ситуації на Донбасі: що потрібно знати

Президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон провели переговори на тлі ескалації конфлікту на Сході України.
Читать на русском
Володимир Зеленський, Еммануель Макрон Володимир Зеленський, Еммануель Макрон

Як передає Politeka.net, про результати переговорів розповів Володимир Зеленський у себе в Twitter. Він повідомив, що разом з Макроном виступає за невідкладне скликання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Зеленський зазначив, що поінформував лідера Франції про поточну ситуацію з безпекою, а також нові обстріли. Політики виступили за негайне припинення вогню і введення режиму тиші.

Зазначимо, що за останню добу бойовики 136 разів порушили режим тиші. Як повідомили в прес-службі штабу ООС, в результаті обстрілів загинуло двоє військових, чотири військовослужбовці отримали поранення і ще один бойову травму. Відомо, що сепаратисти 116 разів застосовували зброю, яка заборонена Мінськими угодами.

Як відомо, до тристоронньої контактної групи входять представники України, ОБСЄ та Росії, які працюють над врегулюванням питань, пов'язаних з конфліктом на Сході України.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський висунув жорсткі умови країнам, які підписували Будапештський меморандум.

Як повідомляла Politeka, Володимир Зеленський сів за стіл переговорів з німецьким канцлером: фото і подробиці зустрічі.

Також Politeka писала, що у Росії дали несподівану відповідь про зустріч Володимира Зеленського і Путіна.

Опубліковано:
Теги:

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

Показати ще