Влада поставила умовою повернення боргу ДТЕК за «зелену» енергію зміну редакційної політики телеканалу «Україна24» - Лещенко

Читать на русском
зеленая энергетика

Офіс президента має намір вимагати зміни редакційної політики на телеканалі «Україна24» в обмін на припинення дій по блокування виплати компанії ДТЕК ВДЕ коштів за «зелену» енергію.

Про це заявив близький до Офісу президента та партії «Слуга Народу» блогер Сергій Лещенко.

«Цей Петриковець (екс-глава ДП "ГарПок" - прим.) отримав наказ від свого безпосереднього керівника Шмигаля не проводити розрахунок з зеленими. Ці гроші були заблоковані лише завдяки тому, що Ощадбанк отримав вказівку її не проводити. План полягав у тому, щоб з Ахметовим вести переговори про зупинку медіа-війни з владою», - заявив Лещенко на своєму YouTube-каналі.

Нагадаємо, ряд нардепів, зокрема Гео Лерос, повідомили, що Сергій Лещенко замінив радника голови офісу президент Михайла Подоляка на посаді куратора інформаційної політики ОП. Сам Лещенко цю інформацію спростовує і заявляє, що просто «консультує і допомагає депутатам від «Слуги Народу».

Як повідомлялося, 13 листопада уряд заблокував виплату боргів «зеленим» інверторам. Уряд заморозив 19,3 млрд грн коштів, які надали Україні для розрахунків з боргами європейські банки.

Потім стало відомо, що інвесторам виплатили лише 16,3 з 19,3 млрд грн. Частина коштів зникла. В компанії ДТЕК вимагають розслідувати факт невиплати коштів і вимагають притягнення до відповідальності учасників незаконної схеми блокування коштів – в тому числі керівництво Гарпоку і державного Ощадбанку.


«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Показати ще