Керівництво держкомпаній має відповідати за відсутність вугілля на ТЕС, – Наливайченко

Читать на русском
наливайченко рада нардеп

Керівництво державних компаній мають понести відповідальність за відсутність вугілля на державних ТЕС на початку опалювального сезону.

Про це заявив екс-глава СБУ, народний депутат Валентин Наливайченко, пише "Обозреватель".

"На державних ТЕС закінчилося вугілля і вчора наша енергосистема запросила аварійну допомогу з Білорусі. Це вже наочне свідчення тотального провалу державної енергетичної політики та безпеки. Керівники державних енергетичних компаній, насамперед, "Центренерго" і НАК "Нафтогаз України", мають понести відповідальність за провал підготовки до зими", - заявив нардеп на своїй сторінці в Facebook.

За словами нардепа, Зараз уряд хоче компенсувати простій державних ТЕС закупівлею електроенергії з Білорусі, зокрема, з російської атомної електростанції на території Білорусі.

"При цьому виникає колосальна корупція, оскільки імпортні поставки планують віддати незрозумілим приватним трейдерам-посередникам та спекулянтам", - наголосив Наливайченко.

Нагадаємо, починаючи з серпня 2021 року більш як кожен другий енергоблок державних ТЕС не працює через нехватку вугілля. Через простій державних ТЕС, 2 листопада "Укренерго" не змогла збалансувати енергосистему, запросивши аварійну допомогу з Білорусі.

З 1 листопада державна компанія "Центренерго" зупинила поставки вугілля на Трипільску ТЕС під Києвом.




Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

Показати ще