14 мільйонів доларів планується виділити на допомогу в боротьбі з коронавірусом, - Бізяєв про США

Читать на русском
14 мільйонів доларів планується виділити на допомогу в боротьбі з коронавірусом, - Бізяєв про США

Сполучені Штати збираються дати Україні великий кредит. Детальніше про цю фінансову допомогу розповів політичний експерт Руслан Бізяєв у програмі «Прогноз».

Як розповідає політолог, президент Зеленський мав у США кілька зустрічей, де обговорювався економічний бік американо-українських взаємин. Принагідно він нагадує, що ще перед візитом Україна отримала 60 мільйонів доларів від Міністерства оборони США.

Окрім цього, каже Бізяєв, планується й інша допомога. «Адміністрація Байдена розглядає питання про надання допомоги в розмірі 45 мільйонів доларів для підтримки соціально незахищених верств на Донбасі і 14 мільйонів доларів планується виділити на допомогу в боротьбі з коронавірусом», - повідомляє експерт.

Але найбільше, підкреслює він, Україна чекає на 3 мільярди доларів від США через Експортно-імпортний банк кредитів. Бізяєв пояснює, що такі очікування на цю суму держава покладає через складний період опалювального сезону восени-взимку. «Правда це не безоплатна допомога, як у випадку з рядом інших програм Уряду США, це кредит, а кредит навіть на самих пільгових умовах потрібно віддавати», - підкреслює Бізяєва.

Також експерт посилається на видання Bloomberg, згідно з яким після перемоги Джо Байдена на виборах у США в січні 2021 року одна з його довірених осіб пообіцяла економічну підтримку Україні від адміністрації президента. «І як ми бачимо у даному випадку слово не розійшлося з ділом», - зазначає він.

З іншого боку, Бізяєв розповідає, що в деяких телеграм-каналах цей кредит називають хабарем Україні, даним за зміну позиції щодо добудови «Північного потоку-2».

Як повідомляла Politeka, Бізяєв заявив, що зустріч президентів України та США пройде як добродушна розмова.

Також Politeka писала про те, що Майніна розповіла, у кого з української делегації більше шансів отримати позитивний результат в США.


Вибори до Конгресу: експерт оцінив, чи зміниться позиція Трампа щодо України, якщо переможуть демократи

Концепція обмеженого суверенітету: експерт пояснив, чому Трамп і путін мислять однаково

За мирним планом Трампа Україна увійде до західної зони впливу міцно, – політолог

Якщо Європа хоче протиснути свій мирний план, то має посилити Україну: думку експерта

"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

Показати ще