Те, що зараз відбувається, – це ж початок передвиборної кампанії, - Бізяєв

Читать на русском
Те, що зараз відбувається, – це ж початок передвиборної кампанії, - Бізяєв Те, що зараз відбувається, – це ж початок передвиборної кампанії, - Бізяєв

Український політичний оглядач, блогер Руслан Бізяєв у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» розповів про головне досягнення Володимира Зеленського на посаді президента України.

«У тому, що немає Порошенка. Поки що, на мій погляд, єдиний успіх – те, що два роки Зеленського завдали сильного, але поки не смертельного удару старій системі», - говорить експерт.

За його словами, рейтинг основних опонентів Зеленського, які представляють «стару гвардію», не підвищився. І це ключове досягнення 2 років Зеленського, стверджує Бізяєв.

«Те, що зараз відбувається, – це ж початок передвиборної кампанії, по суті. У нас вона йде перманентна, але в цей раз все зробили так, щоб Зеленський відчув, що він може піти на наступний політичний цикл», - сказав оглядач.

Він додав, що політики, які живуть минулим, не мають майбутнього.

«Я не буду говорити про губернаторів, я не буду говорити про публічний будинок в Кабміні, де періодично змінюють ліжка, навіть про робітниць не замислюються... Я не буду говорити, що відбувається зараз в Офісі президента, що відбувається на міжнародній арені і як дивляться зараз на Україну. Ми говоримо зараз про те, що просто зупинити цю систему, яка лине в прірву з гіперзвуковою швидкістю, вже неможливо.

І жодні прес-конференції, жодні перестановки в Кабміні, жодні чергові історичні рішення Верховної Ради, жодні обіцянки міжнародним партнерам це вже, на мій суб'єктивний погляд, не зупинить. Можна тільки говорити про те, що може цю ситуацію замортизувати», - резюмував Бізяєв.

Раніше Politeka повідомляла, що Снєгирьов розповів, чим відгукнеться Україні палестино-ізраїльський конфлікт.

Також Politeka повідомляла, що Жорін порадив Україні робити рішучі кроки.



Смерть Ліндсі Грема має більше інформаційно-політичний ефект, ніж реальний вплив, – політолог

Вибори до Держдуми і мобілізація: експерт пояснив, чому треба поспішати дотиснути рф до перемир'я

«Ми не бізнесом займаємося»: експерт пояснив, чому Трамп весь час говорить про угоду, а не про мир

«Можуть бути несподіванки»: експерт оцінив, чого очікувати від саміту НАТО в Анкарі

Це спроба видати бажане за дійсне: експерт пояснив, чому раптом усі заговорили про світ уже цієї осені

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

Показати ще