Романенко вважає, що за тридцять років незалежності України зараз від США відчувається найбільша підтримка

Читать на русском
Романенко вважає, що за тридцять років незалежності України зараз від США відчувається найбільша підтримка

Незважаючи на внутрішні проблеми, США активно допомагають Україні в приборканні поривів РФ. Скоро в Україні Великдень, чи можливий обмін полоненими до цього свята? Такі важливі теми обговорив генерал-лейтенант у запасі, кандидат військових наук Ігор Романенко у програмі блогера Мирослави Бобровської «А як насправді» на YouTube.

«Для Байдена зараз більш важливими є проблеми внутрішні, багато в чому на ставленні до COVID-19 він прийшов до влади. Тому він займається цією проблемою, плюс Америка по-своєму розколота на дві частини і це йому теж треба долати. І багато геостратегічних питань треба відновлювати, в тому числі й екологічних», - сказав він.

Романенко сказав, що не дивлячись на їхні внутрішньополітичні питання, США досить активно брали участь у вирішенні української проблеми. І взагалі за тридцять років незалежності України зараз від США відчувається найбільша підтримка.

«Подальша перспектива зустрічі Зеленського з Байденом може здійснитися, коли Україною буде напрацьовано пропозиції щодо виходу із ситуації з війною на Донбасі і стратегічного плану по Криму», - підкреслив він.

Ведуча підняла тему про нещодавню заяву про обмін військовополоненими всіх на всіх напередодні прийдешніх Великодніх свят.

«Наші благі наміри, над якими ми дуже серйозно працюємо, керівництво країни і різні силові структури, на жаль, впираються в остаточні путінські рішення. Тому поки, на превеликий жаль, я не бачу тих обставин, за рахунок яких Путін пішов би Україні на зустріч у питанні обміну полоненими. А розраховувати на те, що у нього прокинеться співчуття, не доводиться взагалі», - підсумував він.

Нагадуємо, Politeka повідомляла зі слів Тарана, які цілі переслідує Росія, стягуючи до кордонів з Україною свою армію.

Також раніше Петров розповідав, що у нас є армія оперативного резерву – це як мінімум 300 тисяч чоловіків і жінок, які мають 100% досвіду в бойових діях.

Опубліковано:

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

Показати ще