В оточення потрапило багато населених пунктів: Погосян про бої 2014 року

Читать на русском
В оточення потрапило багато населених пунктів: Погосян про бої 2014 року В оточення потрапило багато населених пунктів: Погосян про бої 2014 року

Під час боїв за місто Щастя у 2014 році українське командування дало наказ підірвати при відступі міст, щоб противник не зміг скористатися ним. Однак наказ залишився невиконаним.

Про те, чому це сталося, в програмі «On target з капітаном Гарі Табах» розповідає учасник цих боїв, командир взводу розвідки батальйону «Луганськ 1» Роберт Погосян.

«Це був стратегічний міст, і він дотепер залишається таким. Було завдання підірвати міст, але на тій стороні наші ще вели бої. Коли ми відходили, в оточення потрапили й Луганський аеропорт, і багато населених пунктів. Ми не підкорилися наказу, бо не хотіли залишати наших хлопців на тому боці», - розповідає гість програми.

За словами Погосяна, це було рішення їх командира (позивний «Мулла»), але й інші прийняли його свідомо.

Раніше Politeka повідомляла про ескалацію військового конфлікту на Донбасі.

Також учасник першого бою з угрупованням Гіркіна під Слов'янськом розповів про цей бій.


Опубліковано:
Теги:

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

Показати ще