Ми збираємося отримати від приватизації мінімум 12 мільярдів гривень - міністр економіки

Читать на русском
Гривні, фото: скріншот You Tube

Уряд розраховує отримати в нинішньому році 12 млрд грн від великої приватизації

Про це повідомив міністр економіки Ігор Петрашко в інтерв'ю «Кореспонденту».

Міністр нагадав, що Верховна Рада нещодавно прийняла закон, який розблокував велику приватизацію, і Фонд держмайна готується її запустити.

«У Фонді держмайна є багато об'єктів, які за останній рік йому передали. Загальний розрахунковий обсяг надходжень від приватизації — 12 млрд грн», - повідомив Петрашко.

Серед об'єктів, які будуть виставлені на продаж найближчим часом, міністр назвав Одеський припортовий завод, «Центренерго», Об'єднану гірничо-хімічну компанію.

"Одеський припортовий завод, який досить давно знаходиться на етапі підготовки до продажу, Об'єднана гірничо-хімічна компанія, Центренерго. Є ще багато підприємств у форматі нерухомості або якихось цікавих об'єктів, які можуть змінити основний профіль», - розповів Петрашко.

Нагадаємо: голова Фонду держмайна Дмитро Сенніченко заявив, що перші аукціони з продажу об'єктів великої приватизації відбудуться влітку.
Раніше міністр Петрашко повідомив, що виступає проти підвищення податків, і Уряд зараз не розглядає будь-які ініціативи по цьому напрямку.


"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

«Людина прийшла, щоб бути миротворцем»: експерт оцінив, як далеко розкинулися війни після приходу Трампа

«Це відповідало моралі Трампа»: експерт оцінив наслідки ліквідації аятоли Хаменеї

Путін копіює Трампа: експерт оцінив, куди веде ядерний шантаж кремлю

Показати ще