Бондаренко пояснив, чому Тимошенко і Ющенко не створили новий союз

Читать на русском
Бондаренко пояснив, чому Тимошенко і Ющенко не створили новий союз

Український політолог, історик Кость Бондаренко в програмі Руслана Бізяєва «Культ личности» розповів, чому Юлія Тимошенко забрала електорат Віктора Ющенка.

«Фактично Тимошенко показала кращий результат саме за рахунок розчарування в Ющенку. Коли ось цей постмайданний електорат розчарувався в Ющенку після підписання Універсалу, коли вони зрозуміли, що Ющенко більше не боєць, вони всі звернулися саме до Тимошенко», - говорить експерт.

Він пояснив, чому не відбувся новий союз Тимошенко і Ющенка.

«Тимошенко розуміла, що Ющенко вже відпрацьований матеріал фактично в цьому відношенні. Ющенко б мінусував в їхньому союзі. Якби вона пішла на союз з Ющенком – удвох вони показали б значно гірший результат, ніж окремо», - стверджує Бондаренко.

За його словами, Захід розчарувався в Ющенку і його людях, і не вимагав нової коаліції.

«Захід не тиснув на нову «помаранчеву» коаліцію. Ба більше, що Захід був абсолютно розчарований у Ющенку в той час і в цих людях, які прийшли до влади разом з Ющенком. Вони розуміли, що вимагати від Ющенка якоїсь нової коаліції в принципі собі дорожче. Захід придивлявся до нової дійсності», - розповів історик.

Також він зазначив, що Віктор Янукович і «Партія Регіонів» в той час не були такими антиподами Заходу.

«Це була соціал-демократична платформа. Ба більше, там чітко було прописано цілі: НАТО, Євросоюз та інше. Те, від чого потім вже у 2008 році «Партія Регіонів» почала поступово відмовлятися», - підкреслив політолог.

Раніше Politeka повідомляла, що Бондаренко розповів про компроміс між Ющенком і Януковичем.

Нагадаємо, Бондаренко заявив, що з 2005 року президент України позбувся абсолютної влади.


«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

«Людина прийшла, щоб бути миротворцем»: експерт оцінив, як далеко розкинулися війни після приходу Трампа

«Це відповідало моралі Трампа»: експерт оцінив наслідки ліквідації аятоли Хаменеї

Путін копіює Трампа: експерт оцінив, куди веде ядерний шантаж кремлю

«Тиск на Америку спрацював»: експерт пояснив, чому США утрималися від голосування в ООН 24 лютого

НАТО, імперська логіка чи провал стримування: американська експертка оцінила, чому росія напала на Україну

Нова хвиля: експерт оцінив, чи зможе Мадяр перемогти Орбана на виборах в Угорщині

«Гібридна війна крокує щосили»: експерт заявив, що росія вже веде наступ в Казахстані

«Прес поганого настрою Трампа»: Микола Томенко пояснив, чому нам потрібні європейці на переговорах

«Формується нова модель легітимності»: експерт пояснив, чому кремль відправив на переговори до Женеви Мединського

Пастка чи шанс: експерт пояснив, для чого європейці прибули на тристоронні переговори у Женеві

«Було погоджено основні параметри»: експерт розповів, які питання вдалося вирішити на мирних переговорах

Показати ще