"Нафтогаз" відклав закупівлю труб на тлі скандалу із завищенням цін "Інтерпайпом" Пінчука

Читать на русском
нафтогаз

Група "Нафтогаз" скасувала закупівлю труб на 497 млн грн на тлі скандалу із завищенням цін на трубну продукцію заводами компанії "Інтерпайп", що належить олігарху Віктору Пінчуку.

Про це свідчать дані системи ProZorro.

Та цей тендер заявилися дві компанії - "Інтерпайп Ніко Тьюб" і "Нафтосервіс". Формальним приводом для скасування закупівлі стали зауваження до тендерної документації учасників.

Згідно з планом закупівель видобувної компанії на 2021 року, новий тендер на ідентичні види труби в порівнянним обсязі відкладено на березень-квітень цього року.

Нагадаємо, на початку березня ЗМІ повідомили про майже 3-кратне завищення компаніями групи "Інтерпайп" цін на трубну продукцію для НАК "Нафтогаз України" порівняно з поставками на ринок Росії.
Вивченням інформації зайнявся Антимонопольний комітет за зверненням нардепа Олексія Кучеренка.

У компанії "Інтерпайп" Віктора Пінчука спростували звинувачення в завищенні цін, пояснивши 3-кратну різницю у вартості ідентичних труб особливим "преміальним" видом з'єднань, які використовуються українською держкомпанією.


«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

Показати ще