Багатства українських олігархів рекордно зросли, Микола Томенко назвав прізвища: "Парадокс..."

Читать на русском
микола томенко

Forbes оновив рейтинг мільярдерів України за останній рік.

Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook, передає «Знай». Далі наводимо слова автора без коментарів.

Парадокс нинішнього часу полягає в тому, що на тлі розмов про економічні проблеми олігархів, вони, навпаки, суттєво приросли мільйонами і мільярдами своїх статків:

Віктор Пінчук з 1,4 до 2,5 млрд.дол.;

Костянтин Жеваго з 1,1 до 2,1 млрд. дол.;

Ігор Коломойський з 1 до 1,8 млрд.дол.;

Геннадій Боголюбов з 1,2 до 1.7 млрд.дол.;

Петро Порошенко з 1,4 до 1,6 млрд.дол.;

Вадим Новинський з 810 млн. до 1,4 млрд. дол.…

І це за умов тотального зменшення доходів малого і середнього бізнесу та збіднення простого народу. За даними міжнародних організацій кількість бідних людей в Україні вже сягає біля 50%, тобто близько 19 мільйонів осіб.

Найбільшим цинізмом є факт владного та медіа обґрунтувань нагальної потреби збільшення тарифів в ковідному 2021 році, які формують монополії вищезгаданих олігархів.

Принагідно нагадаю, що всупереч антимонопольних обмежень олігархи приростають новими медіаресурсами: один олігарх створює нові канали, Порошенко офіційно купує ще один канал?!

Заробітки на війни називають мародерством, а в умовах пандемії - це типове карантинне мародерство!

Отож, боротьба з монополізмом в економіці, медіа, а відповідно й у політиці - це єдиний шлях до знищення олігархічної моделі розвитку України.


Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Політолог-міжнародник про удари по російських НПЗ: «Тут дуже добре збігаються інтереси України з інтересами США»

Показати ще