Оксана Марченко підтримала журналістів закритих телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK

Читать на русском
Оксана Марченко підтримала журналістів закритих телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK

Відома українська телеведуча і політик Оксана Марченко висловила підтримку журналістам незаконно закритих владою телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK

Про це вона заявила в ході прес-конференції для українських ЗМІ. Трансляцію вів телеканал "Перший Незалежний", передає 112 Україна.

"Перш за все я просто хотіла б підтримати всіх журналістів, які працювали, працюють, продовжують працювати на опозиційних каналах, і сказати про те, що я вас підтримую. Ви-діти, які всьому світу розповіли, що король – голий. Він весь цей час переховувався за тією невидимою, неіснуючою мантією народної підтримки, якої насправді немає. І він злякався. Він злякався правди, яку Ви говорили, тому що ви говорили це голосно, ви продовжуєте це робити зараз.

І що ж він зробив, злякавшись? Він вирішив просто закрити вам рот. Найпростіше, здавалося б. Але не можна заткнути рот цим мільйонам, які були на площі разом з вами і вже знають про те, що король – голий", — зазначила Оксана Марченко.

За словами телеведучої, закриття опозиційних каналів, як і санкції проти громадян України, є неприпустимим.

"Підтримуючи вас, я хочу сказати тільки те, що мільйони людей сьогодні потребують вашого слова, вони хочуть вас чути, це життєва необхідність, так як це вже ковток свіжого повітря, без якого жити в Україні стає все важче і важче. Тому якщо я, як ваша колега, можу надати вам якусь допомогу або наснагу зараз, я хочу цим поділитися з вами і висловити підтримку. Не бійтеся, не здавайтеся і продовжуйте нести правду", — закликала Марченко.

Оксана Марченко підкреслила, що після закриття опозиційних каналів Україна — вже не правова і не демократична держава.

"І це має стати такою страшною новиною для всіх українців, тому що все, що відбувається з каналами, все, що відбувається з українськими громадянами, з моєю родиною, з моїм чоловіком, зі мною, — все це завтра може статися з вами. Це реальність, яка перестала бути якоюсь страшилкою, казкою і чимось таким фантасмагоричним",-підкреслила Оксана Марченко.


Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Спочатку Україна, тепер Тайвань: експерт розповів, у чому суть мирних планів Трампа

Пастка Фукідіда: експерт оцінив, чи почнеться американо-китайська війна за Трампа та Сі

«Стухнув трохи Анкоридж»: експерт порівняв вимоги та можливості росіян

«Все вирішуватиметься у Пекіні»: експерт оцінив, чи домовляться Трамп і Сі про російсько-українську війну

Путін перестав бути аксіомою: експерт розповів про настрої усередині росії

Повного режиму тиші немає: експерт оцінив, чи вдасться вийти на довге припинення вогню

«Це одна зі складових міфологеми»: ідеолог пояснив, чому путіну так важливий парад 9 травня

Путін такого блідого вигляду не мав за всю війну, – політтехнолог про інформацію про замах

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

Показати ще