Ми визначили першочергові напрямки співпраці з Індією, - Єнін

Читать на русском
Ми визначили першочергові напрямки співпраці з Індією, - Єнін

Заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін в ефірі програми «Романенко. Бесіди» розповів про перспективи українсько-індійської співпраці.

«Якщо ми подивимось про індійський напрямок, то безумовно, не можна не звернути увагу на міський ринок, про колосальні можливості з точки зору людського потенціалу, колосальні можливості високих технологій, які в окремих секторах є надзвичайно високорохвиненими в Індії» - запевнив Єнін.

Завдяки низці креативних рішень Україні вдалося протягом останніх місяців відновити контакти на найвищому рівні із керівництвом Індії.

«Ми не лише провели декілька телефонних розмов на найвищому рівні, досить висока делегація досить високого рівня наприкінці минулого року відвідала Індію і провела дуже відверті зустрічі на максимально можливому рівні» - зазначає заступник міністра закордонних справ.

За словами Єніна, з індійського боку було проведено зустрічі з міністром закордонних справ, міністром оборони, радником з питань національної безпеки. Він запевнив, що відбулися продуктивні зустрічі з представниками топового бізнесу та були визначені першочергові напрямки співпраці, серед яких співпраця в галузі інвестицій, зокрема в українську портову та аеропортову інфраструктуру, у сфері енергетики, військово технічному напрямку та з питань обміну високими технологіями, як-от в сфері космосу.

Нагадаємо, раніше Знай.ua. повідомив, що українська мова може стати офіційною в Європейському Союзі: "Голос буде вирішальним"

Раніше повідомлялося, що Фільм про українського хлопчика з Донбасу включили до шкільної програми в Європі


"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

«Людина прийшла, щоб бути миротворцем»: експерт оцінив, як далеко розкинулися війни після приходу Трампа

«Це відповідало моралі Трампа»: експерт оцінив наслідки ліквідації аятоли Хаменеї

Путін копіює Трампа: експерт оцінив, куди веде ядерний шантаж кремлю

Показати ще