ЗМІ: Розкішний відпочинок Петра Порошенка насправді - сигнал для певного кола людей: "Попри всі публічні заяви я залишаюсь таким самим"

Читати українською

Про це пише в своєму блозі «Казус Тупицького» Денис Гнатюк. Він вважає що і показний відпочинок голови КСУ під час скандалу з відстороненням, і відпочинок Порошенка – явища одного порядку.

Зокрема блогер пише:

6 січня в місті Дубай з борту рейсу PQ 481 вийшла родина такого собі голови Конституційного суду Олександра Тупицького. І все б нічого – зарплатня пана Тупицького близько 370 тис.грн на місяць, тож відпочинок в Еміратах він цілком може собі дозволити. Але далі прискіпливі журналісти з’ясували що відпочивав голова КСУ аж ніяк не відповідно своїм чималим доходам. Погодьтеся, навряд чи адекватна людина буде викладати майже увесь свій місячний дохід за добу відпочинку.

Як повідомляє інтернет-видання Censor.net, Королівська вілла в готелі Kempinski Palm Jumeirah, в якому сім'я Тупицького проводить вихідні, коштує більше ніж 300 000 гривень на добу, має 4 спальні і власний басейн.

Популярные статьи сейчас

Единственный сын Ротару угодил в беду на дороге, кадры с места события: "Прямо во время поездки..."

Олег Винник чувственно приласкал тайную жену у всех на виду, любовь до гроба: "Какие они милые!"

Измученный Потап признался, что значит жить вместе с Каменских, фото: "У нас все время..."

Крутоголов из "Дизель Шоу" выдал позорную правду о "Квартал 95", началась травля: "Потерял много друзей и..."

Показать еще

Навіщо голові КСУ в розпал скандалу з власною відставку демонструвати такі «барські понти» та додатково накручувати проти себе і так негативну громадську думку? Все дуже просто – на громадську думку вітчизняним феодалам за великим рахунком плювати. Значно важливіше продемонструвати людям «свого кола» впевненість у власному статусі. Тож меседж такого демонстративно розкішного відпочинку дуже простий: нічого не змінилося, то все гра на публіку, а я як «рєшал вопроси» так і продовжую.

Показні понти взагалі для нашої, вихованої пізнім совком та лихими 90-ми псевдоеліти – це як розпізнавальний знак «свій-чужий». Але якщо раніше то були «Волги» та норкові шапки, згодом – малинові піджаки та золоті ланцюги, то зараз це – рівень відпочинку, недоступного звичайному громадянину.

До речі, такою ж самою демонстративною поведінкою є і скандальний відпочинок Петра Порошенка на Мальдівах три роки тому. Як би дивно не виглядала поїздка родини «головного ворога Кремля» без належного рівня безпеки на теплі острови, насправді це був теж «маячок» для певного кола людей: «Пацани! Попри всі публічні заяви я залишаюсь таким самим. Своїм».

Та й зараз, намагаючись об’єднати навколо себе патріотичні сили на боротьбу з олігархами, Петро Олексійович обирає цілком олігархічний, ще й з російським розмахом, відпочинок на Галапагоських островах в далекому Еквадорі. Як не крути, а статус потрібно підтримувати.

Так само і інші «борці за зубожілий народ» демонструють любов до розкошів, цьому народу недоступних.

Стосовно відпочинку Зеленського в Карпатах, хоча він і носить певний ритуальний характер, але цього року таки вирізняється на тлі інших представників естеблішменту. Відпочиває Зеленський у вітчизняній резиденції в Гуті, чим зайвий раз нагадує, що в країні таки є Президент і знаходиться він у святкові дні не на Мальдівах.

Звісно, можна до хрипоти сперечатися, викладати викривальні фото та відео, гнівно засуджувати «їх нрави». Врешті-решт декілька сотень обурених дописів в соцмережах – ніщо порівняно з мільйонами виборців, які слухняно поставлять позначку в бюлетені там, де підкажуть телеканали, що належать олігархам. І жоден з них, попри репутаційні втрати, не погодиться відмовитися від Дубаїв на користь Трускавця чи Бердянська. Пацани не зрозуміють.


До оккупации Крыма у РФ не было такого влияния в Черном море, - Мусиенко

Центральная власть пытается наступать на местное самоуправление, - Загородний

Боевики вновь решили использовать междоусобицы с целью обвинить Украину в покушениях, - Снегирев о подрыве Анащенко

Главной проблемой украинской власти есть неподготовленные к государственным службам кадры, - Андрусив

Заявление Верховной Рады о Революции достоинства - это «историческое мгновение», - Дробович

В Верховной Раде проведут стратсессию по имплементации национальной экономической стратегии-2030

Оценка событиям 2014 года вынесена запоздалая, но верная, - Дробович

Действия Януковича - недостойное поведение для президента любой страны, - Дробович

Успешная судебная реформа станет залогом благополучного развития страны, - Чернышов

Пинчук зарабатывает миллионы на импорте электроэнергии из России и Беларуси - Ляшко

ВР дала оценку Майдану: Дробович рассказал, что это дает

Дробович рассказал о планах Института нацпамяти

Успешная судебная реформа станет залогом благополучного развития страны, - Чернышов

Кабинет министров не может выделить достаточно денег для субсидий, - Котенкова

Для расчетов с "зеленой" энергетикой нужно выделять деньги из бюджета, а не обкладывать промышленность "квазиналогом" – эксперт

Сохранить экспортную пошлину на металлолом это важнейшая стратегическая задача государства – нардеп

Если мы хотим развития морских портов, дивиденды в бюджет не должны превышать 30% - эксперт

Пинчук продавал трубы в Россию в 2-3 раза дешевле, чем государственному «Нафтогазу» - СМИ

Из-за кризиса в зеленой энергетике проект Тилигульской ВЭС за средства европейцев может быть последним для отрасли - ЕУЭА

Показать еще