Азаров раптово "розчарувався" в Україні: "Стільки мерзотників!"

Читать на русском
Азаров раптово "розчарувався" в Україні: "Стільки мерзотників!"

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров, розкритикував положення справ у країні

Як передає Politeka.net, відповідний пост він присвятив на своє сторінці в Twitter.

"Я не очікував, що в Україні проявиться стільки мерзотників! Країна перетворилася на терористичну державу, де підлість стала чесністю ... Все ж, я сподіваюся, що Україна повернеться на правильний шлях", - повідомив колишній український політик.

До посту він прикріпив знімок, прирівняв буквально всіх націоналістично налаштованих людей в Україні до мерзотників.

У мережі розкритикували таке порівняння Азарова, а деякі навіть засумнівалися в тому, що фото було зроблено в Україні.

"Головне, що з України втекло два мерзотники", "Ми тут дуже чекаємо Вас, Миколо. Будь ласка, поверніться ! Нари готові!", "Закрався горе чиновник, ллє крокодилячі сльози, ваші поради та оцінки вже нікому не потрібні давно", - писали під постом Азарова.

Раніше на своїй сторінці Микола Азаров заявив, що в 1922 році Україна приєдналася до СРСР без багатьох регіонів: Донецька, Луганська, Харкова, Одеси, Криму і навіть Львова.

За його словами, всі ці землі Україна отримала, перебуваючи у складі Радянського Союзу.

"Причому повністю безкоштовно! А новоспечені так звані патріоти тільки й навчилися, що землі ці розбазарювати, та ще й ціною десятків тисяч людських життів", - написав Азаров.

Нагадаємо, Микола Азаров був прем'єр-міністром України з березня 2010-го по січень 2014 року. Після зміни влади в 2014 році покинув країну і зараз проживає в Росії.

Нагадаємо, Азаров-утікач назвав Україну "колонією" і знайшов винних: "весняне загострення".

Як повідомляла Politeka, Азаров пішов проти пропаганди Кремля і здивував словами про Україну: «абсолютне зло».

Також Politeka писала, що Микола Азаров ошелешив українців:»на коксі сидить".



«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

Показати ще