"Вперше за п'ять років": на Донбасі стався прорив, перші подробиці

Іноземні спостерігачі виступили із заявою
Читать на русском
"Вперше за п'ять років": на Донбасі стався прорив, перші подробиці

Моніторингова місія ОБСЄ в Україні вперше не зареєструвала порушень режиму припинення вогню на Донбасі

Як передає Politeka.net, дані опубліковані на сайті Спеціальної моніторингової місії організації.

"Вперше з того часу, як місія почала систематичний збір даних, в Донецькій і Луганській областях не зафіксовано порушень режиму припинення вогню", — йдеться у звіті.

Зазначимо, що збір даних почав здійснюватися з 2015 року.

Також з 00: 01 27 липня і до кінця звітного періоду СММ зафіксувала в цілому 251 порушення режиму припинення вогню, але жертв зафіксовано не було.

Нагадаємо, режим повного припинення вогню на Донбасі був оголошений 27 липня.

Також ми повідомляли, перший президент України і глава ТКГ в Мінську, Леонід Кравчук, заявив про готовність вести переговори з ОРДЛО.

За його словами, потрібно шукати шляхи вирішення конфлікту на Донбасі, і уточнив, що мова йде не про прямі переговори.

Також ми повідомляли, що Директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник скептично поставився до перемир'я на Донбасі.

На думку експерта, для того, щоб перемир'я тривало якомога довше, необхідно враховувати ряд речей.

Зокрема, треба відновити роботу СЦКК за участю представників ЗСУ, російських військових, а також представників ОБСЄ і ОРДЛО. Крім того, необхідно узгодити план заходів політичного врегулювання, якщо перемир'я буде успішним. Бортник переконаний в тому, що працює політичне врегулювання - кращий механізм зупинки збройного конфлікту, він просто втратить сенс.

Нагадавши, боєць ЗСУ розповів, що відбувається на передовій після укладення перемир'я на Донбасі: "не дай Бог...".

Також Politeka повідомляла, про що домовилися в Мінську і як це будуть виконувати.

Раніше Politeka писала, що волонтер пояснив, в чому небезпека нових домовленостей по Донбасу: "користь тільки для...".



"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Незакриті гештальти: експерт пояснив, чому візит Трампа до Сі був невдалим

«З військової бази в Гюмрі вийдуть зелені чоловічки»: експерт попередив про загрози для Вірменії

«Для путіна є два виходи»: експерт пояснив, чи готуватися світ до великої війни

«Йде обмін реверансами»: експерт пояснив, як США хочуть перемогти Китай через Іран

Карти Трампа: експерт пояснив, як добитися від США реальної допомоги у війні

Показати ще