Глава "Голосу" після втечі Вакарчука з Ради накинулася на Порошенка: "більший ворог, ніж Зеленський"

Депутат озвучила свою позицію
Читать на русском
Глава "Голосу" після втечі Вакарчука з Ради накинулася на Порошенка: "більший ворог, ніж Зеленський"

Лідер партії "Голос" Кіра Рудик назвала своїм політичним ворогом екс-президента України Петра Порошенка

Свій коментар політик дала в інтерв'ю "Українській правді".

На запитання, хто для неї більший політичний ворог: Зеленський чи Порошенко, вона відповіла "Порошенко", і пояснила свою позицію

"Тому що Зеленський не намагається нас так сильно "обійняти", як "європейська солідарність". Ну, тобто показати - так це ж просто наша частина", - зазначила нардеп.

Нагадаємо, що Кіра Рудик стала головою партії "Голос", замінивши на цій посаді Святослава Вакарчука, який прийняв рішення скласти з себе депутатські повноваження.

Під час голосування за його відставку, депутати Верховної Ради не змогли зібрати потрібну кількість голосів.

Зазначимо, що Вакарчук вже вдруге йде з Верховної Ради. У 2007 році він обирався до парламенту за списком Блоку "Наша Україна – Народна самооборона". А у вересні 2008 року написав заяву про складання депутатських повноважень. Пізніше, партія "Голос" на своєму з'їзді виключила його з виборчого списку і, згідно з Конституцією, він автоматично втратив мандат.

Нагадаємо, що трагедія у Вакарчука: в "голосі"зізналися, куди зник нардеп," весь тиждень...".

Як повідомляла Politeka, розкрилися справжні масштаби багатств нардепа-мільйонера Вакарчука: "я знав, куди йду".

Також Politeka писала, що Вакарчук помер: Україна в жалобі, перші подробиці.



"Стратегічних компромісів немає": експерт пояснив, чому переговори Уіткоффа з путіним були приречені на провал

Нова переговорна рамка: експерт пояснив, який мирний план США намагаються зробити для України та росії

«Віткоффгейт»: експерт пояснив, чому скандал зі зливом розмови скоро загасне

Ми підходимо до важливої точки, наступний тиждень буде вирішальний, – експерт про мир

Мир по Трампу: експерт пояснив, що пропонує план США Україні та росії

«Ми наближаємось до розв'язки»: експерт оцінив, чи спрацює мирний план США

Партія війни проти путіна: експерт заявив, що у росії вже почали відкидати мирний план Трампа

Чарльз ІІІ та Україна: експерт пояснив, як король Великобританії відтягнув Трампа від путіна

Будапешт як наживка: експерт розповів, як Трамп виманює путіна на реальні переговори

«Трамп дає нам карт-бланш»: експерт заявив, що США дають Україні розвіддані та передають зброю

Авіаносець США біля берегів Венесуели: експерт пояснив, що спільного у путіна та Мадуро

Інша модель розвитку: експерт пояснив, як благополуччя України загрожує росії

Позиції сторін кристалізуються, вони викладають усі карти на стіл, – експерт про перебіг переговорного процесу

Секрет 8 закінчених війн Трампа: експерт оцінив, чи побачимо ми мир через силу

Будапешт або Tomahawk: експерт пояснив, як Трамп збирається тиснути на путіна

«Ключики до завершення війни»: експерт пояснив, чому Трамп і путін зустрінуться саме в Угорщині

«Радіє, мабуть, найбільше Орбан»: експерт розповів, про що Трамп і путін будуть говорити у Будапешті

До України таке рішення мало застосовне: експерт пояснив, якого світу Трамп досяг на Близькому Сході.

Експерт пояснив, у чому головні помилки Європи щодо України: форпост, а не партнер

Показати ще