У Харкові партії «Перемога Пальчевського» не дають встановити борди: подробиці

Читать на русском
Геннадий Кернес

Політична сила в рамках передвиборної кампанії та чинного законодавства планувала встановити білборди, але зустріла опір.

Як виявилося, через місцеву адміністрацію, розповів активіст політичної сили в місті, пише Політ Портал. Харківська адміністрація чинить тиск на приватні компанії і забороняє надавати рекламні площини всім, крім представників регіональної влади.

Раніше повідомлялося, що на харківських багатоповерхівках з'явилися величезні борди з Геннадієм Кернесом.

Нагадаємо, згідно з даними соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, у другий тур виборів мера Києва проходять два кандидати - Віталій Кличко та Андрій Пальчевський, а партія «Перемога Пальчевського» проходить в Київраду той же час, Пальчевський поки офіційно не оголосив про своє висунення.

Так, ми писали, що жителі Києва все більше розглядають кандидатуру громадського діяча Андрія Пальчевського як нового мера столиці.

Такі результати показало соціологічне дослідження, яке проводилося в Києві з 13 по 15 липня ГО "Центр суспільного розвитку "ІНТЕР-АКЦІЯ".

Киян запитали про те, за кого вони будуть голосувати на виборах мера. В результаті був складений такий рейтинг:

Віталій Кличко ("УДАР") – 23,8%

Андрій Пальчевський ("Перемога Пальчевського") – 22,7%

Микола Томенко (Рідна країна) – 10,5%

Ігор Смєшко ("Сила і честь") – 5,7%

Андрій Білецький ("Національний корпус") – 5,5%

Олексій Гончаренко («Європейська солідарність») – 4,5%

Ірина Верещук («Слуга народу») – 4,1%

Сергій Притула («Голос») – 3,9%

Микола Тищенко («Слуга народу») – 3,8%

Олександр Омельченко – 3,3%.

При цьому, за словами директора Центру «ІНТЕР-АКЦІЯ» Юрія Лагутова, нинішній мер Віталій Кличко стрімко втрачає свій рейтинг. Так, з жовтня 2019 року по липень 2020 підтримка діючого градоначальника скоротилася на 5%, тоді як підтримка його головного суперника Андрія Пальчевського зросла. У липні розрив між головними фаворитами киян скоротився до 1%.

Нагадаємо, у команді Пальчевського розповіли, як збільшити дохід бюджету на $10-15 млрд.

Як повідомляла Politeka, Андрій Пальчевський жорстко розніс бездіяльність Зеленського та його команди.

Також Politeka писала про вибори мера Києва: стало відомо, хто має шанс на перемогу, результати соцдослідження.


«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

«Угорщина не блокуватиме»: експерт пояснив, що означає відкриття першого кластера щодо вступу до України ЄС

«Китай повертається»: експерт оцінив, чи допоможе Сі Цзіньпін Трампу закінчити війну

Три сценарії розвитку війни: експерт розповів, які шанси миру до кінця року

Усі розуміли, що путін недоторканний, поки розмовляє з Трампом, – експерт про можливий арешт

Повернути США до переговорного процесу: експерт розповів про нові деталі домовленостей Трампа і путіна

Спочатку Вірменія, тепер і Сербія: експерт розповів, як путін втрачає союзників

Лукашенко формує казус беллі: розповів, як у Білорусі шукають привід вступити у війну

«Пас адміністрації США»: експерт пояснив мету погроз рф обстрілювати Київ

Показати ще