Голова незалежної профспілки гірників Михайло Волинець закликав голову парламентського комітету Андрія Геруса, відставки якого будуть вимагати шахтарі під час бестракової акції протесту, вийте до страйкарів.

Про це він написав на власній сторінці в Facebook.

«Звертаюся до Андрія Михайловича Геруса як до колеги! Давай завтра підійдемо разом до шахтарської делегації. Поспілкуємося. Безпеку я гарантую. Я знаю, що гірникам від Донбасу до Волині є про що тобі розказати: і про шахтарських дітей, і про долю регіонів, де від роботи шахт залежить робота всієї інфраструктури. А ти передаси пораду до шахтарських міст, як там виживати лікарям та вчителям – всім, хто залежить від сталої роботи вугільних підприємств, від наповнення місцевих бюджетів,», - написав Волинець

Він також заначив, що Герус намагається відвертнути увагу від справжніх причин бунту шахтарів заборговоності по зарплатах, боргів Центренерго, яке потрапило під контроль олігарха Ігоря Коломойського.

«Улюбленець шахтарів Андрій Герус знову вдарився в епістолярний жанр та накрапав замітку про відсутність заборгованості перед шахтарями державних вугледобувних підприємств…
Он воно як! Коли шахтарі вже на під’їзді до столиці, голова енергетичного комітету пропонує їм не вірити власним гаманцям. Існує декілька пояснень тому, чому Герус так хоче дезінформувати суспільство щодо протесту гірників. Тут і воля куратора, і особиста зневага до людей, що повстали проти його антиукраїнських дій Але є офіційні дані із заборгованості від Міненерго. Це конкретні цифри, а не здогадки хлопчика на побігеньках. А дані такі, що сьогоднішній борг перед гірниками та їх родинами сягає 623 млн грн (підприємствам Донеччини – 280,5 млн грн, Луганщини - 153 млн грн, Львівсько-Волинського басейну - 150,5 млн, Волині – близько 40 млн грн, шахті «Надія» – понад 50 млн грн), окремо понад 100 млн грн по шахті «Краснолиманській». Вже за два дні до цього боргу приплюсується ще 500 млн грн за червень і зарплатний борг виллється в цифру понад 1,1 млрд грн. (без боргів перед шахтарями «Краснолиманської»). Але Герус цієї цифри вперто не бачить! Враження, що у людини начисто ампутована совість. Тому він намагається перекласти створені гірникам проблеми на їх же плечі», - відзначив Волинець.
Раніше Волинець повідомив, що 30 червня в Києві почнуть безстрокову акцію протесту шахтарі з різних регіонів України з державних і приватних шахт. Шахтарі будуть вимагати погашення перед працівниками державних шахт заборгованості по зарплаті, виведення галузі з кризи і відставки відповідальних за кризу чиновників, зокрема Андрія Геруса.

Популярные статьи сейчас

Жена Кошевого из "Квартал 95" с дочерьми похвасталась летним телом в купальнике: «Как все похожи»

"25 тысяч гривен за год": ПФУ раскрыл новые правила выхода на пенсию, что делать со стажем

Подружка русской Кардашьян произвела фурор в невидимым белье: «Это пожар»

В Сети показали красотку-мать сына Лукашенко, которого готовят в президенты: что о ней известно

Показать еще

Шахтарі державної шахти "Надія" вже протестували під Офісом президента минулого тижня. До них виходив президент України Володимир Зеленський і пообіцяв "розібратися з" Центренерго ". Після цього державна компанія, менеджмент якої пов'язують з бізнесменом Ігорем Коломойським, заплатила шахтарям 8,75 млн грн, що становить близько 0,5% боргу шахтам з боку "Центренерго".
Волинець заявляв 17 червня в ефірі "112 Україна", що, коли працювала формула "Роттердам плюс", українське вугілля був затребуваний, у шахтарів була робота і зарплата, а зараз вони мають намір їхати до Києва протестувати.