МВФ висунув Україні нову умову, скандальних законів недостатньо: що буде з бюджетом

Названо нову умову
Читать на русском
МВФ висунув Україні нову умову, скандальних законів недостатньо: що буде з бюджетом

Скандальних законів про банки і ринок землі виявилося недостатньо і тепер МВФ вимагає змін до бюджету через небезпечний вірус

Міжнародний валютний фонд закликав українську владу внести остаточні зміни до бюджету і прийняти закон про банки. Про це повідомив постійний представител МВФ в Україні Йоста Люнгман.

За словами Люнгмана, МВФ вітає підтримку парламентом України у першому читанні законодавства, спрямованого на посилення основ реструктуризації банків і чекає його остаточного прийняття.

"Ми також очікуємо прийняття змін до бюджету на 2020 рік, які допоможуть владі дати відповідь на надзвичайні виклики, які виникли внаслідок COVID-19", - заявив представник.

У той же час, МВФ закликав українську владу продовжувати роботу зі Світовим банком «для забезпечення ефективного, прозорого та конкурентоспроможного ринку землі».

Як повідомлялося раніше, епидемыя китайського вірусу серйозно вдарила по світовій економіці. Про це під час брифінгу заявила директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва.

За її словами, ситуація зі світовою економікою зараз набагато гірше, ніж у 2008-2009 роках.

Георгієва також попередила, що через пандемію китайського вірусу світова економіка майже зупинилася.

«Ми ніколи в історії МВФ не бачили, щоб світова економіка зупинилася. Ми в рецесії, вона набагато гірше, ніж глобальна економічна криза», - заявила глава МВФ під час брифінгу.

Як стверджує Крісталіна Георгієва, найбільше від наслідків небезпечного вірусу страждають країни, що розвиваються, оскільки у них «менше ресурсів для захисту від цього подвійного кризи кризи охорони здоров'я і економічного».

Нагадаємо, українцям розповіли, як зберегти свої гроші в кризу: "саме час витратити на...".

Як повідомляла Politeka, долар і євро добили гривню, нові цифри в обмінниках вражають.

Також Politeka писала, що курс валют злетів з котушок, долар і євро рекордно змінилися в ціні.

Опубліковано:
Теги: МВФ

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Карта розчленованого Ірану: експерт розповів про планету США та Ізраїлю

Дух Анкоріджа випаровується: експерт пояснив, чому переговори нікуди не рухалися

Син аятоли Хаменеї проти сина шаха Пахлаві: експерт пояснив, що відбувається в Ірані

«Людина прийшла, щоб бути миротворцем»: експерт оцінив, як далеко розкинулися війни після приходу Трампа

«Це відповідало моралі Трампа»: експерт оцінив наслідки ліквідації аятоли Хаменеї

Путін копіює Трампа: експерт оцінив, куди веде ядерний шантаж кремлю

«Тиск на Америку спрацював»: експерт пояснив, чому США утрималися від голосування в ООН 24 лютого

НАТО, імперська логіка чи провал стримування: американська експертка оцінила, чому росія напала на Україну

Нова хвиля: експерт оцінив, чи зможе Мадяр перемогти Орбана на виборах в Угорщині

«Гібридна війна крокує щосили»: експерт заявив, що росія вже веде наступ в Казахстані

Показати ще