Україна в небезпеці, Зеленського попередили про катастрофу через переговори із Путіним: Хоче змусити...

Домовленості не виконуються
Читать на русском
зеленський, путін зеленський, путін

Обстріл на Донбасі і загибель бійців ЗСУ говорить про те, що Володимир Путін порушив головну домовленість із Володимиром Зеленським

Про це в інтерв'ю Донбас.Реалії розповіли експерти.

За їх словами, домовленість про режим припинення вогню не спрацює і перемир'я на лінії фронту не настане до тих пір, поки офіційний Київ буде піддаватися тиску з боку Володимира Путіна.

"Якби Путін хотів зачистити Донбас від бойовиків – це сталося б завтра. Тобто треба розуміти, що мир на Донбасі – це не мета Путіна. Немає ніякого сумніву, що ескалація – це інструмент тиску і її будуть використовувати постійно", – стверджує аналітик Валерій Кравченко.

Ще під час зустрічі лідерів країн Нормандської четвірки Володимир Путін прямо заявив, що припинення вогню має відбуватися паралельно з виконанням українською стороною політичної частини Мінських домовленостей.

А тиск Кремля, впевнені експерти, необхідно для легалізації російсько-окупаційних угруповань "Л/ДНР", і для самого Володимира Путіна, заперечує свою участь у війні на Донбасі.

"Росія дуже хоче змусити Україну розмовляти з тією стороною, яка, власне, веде вогонь. Тобто вони кажуть, що це не Росія, що це так звані "ДНР" і "ЛНР". Відповідно, мовляв, якщо ви хочете припинити вбивства на лінії фронту, зупинити вогонь і зробити постійне перемир'я – будь ласка, розмовляйте з тією стороною", – додав Кравченко.

Інший експерт Богдан Петренко заявив, що президент України, "у порівнянні з тим Зеленським, якого ми спостерігали в минулому році", вже "охолов" до спроби вирішити це болюче для України питання.

"У нього немає вже того запалу, з яким він йшов тоді на зустріч. Коли він просто переступав через деякі національні інтереси тільки для того, щоб ця зустріч відбулася. Але тим не менше, мені здається, що у нього ще залишилося, це уявлення, що якісь особисті домовленості з Путіним можуть вирішити проблему війни на Донбасі", – пояснив він свою точку зору.

Також ми розповідали про те, що Володимир Зеленський потрапив на гачок Володимира Путіна. Таку думку озвучив радянський дисидент, голова Асоціації єврейських громадських організацій та общин України Йосиф Зісельс.

На його думку, поведінка Зеленського в Ізраїлі було дуже суперечливим: спочатку він сказав, що не поїде на форум, якщо йому не дадуть виступити; потім, коли йому відмовили, він все одно поїхав.

За його словами, Зеленський не пішов на форум адже, швидше за все, йому відмовили у зустрічі з Путіним на яку він сподівався. Але тут також була помилка Зеленського, адже кілька політиків все ж змогли поспілкуватися з президентом РФ на форумі. Ця можливість могла трапитися і голові України.

Нагадаємо, Зеленський домовився з Путіним, розкриті деталі нової зустрічі

Як Politeka писала, що Пальчевському в РФ доведеться відповідати за слова Зеленського

Також Politeka повідомляла, що у Зеленського з'явилося рішення поставити Путіна на місце, перемога не за горами

Опубліковано:
Теги:

У класичній політології, історії це провісник війни, – експерт про рішення рф закрити КПП з Європою

Це ми досягли того, що Трамп перейшов на наш бік, - політтехнологн про удари по рф

Арешт танкерів тіньового флоту рф: експерт оцінив, чи почне Європа блокувати Балтійське море

Вашингтон не проти почекати, поки росія виснажиться, - експерт про відмову від Анкоріджа

«Україна має свої інтереси там»: експерт оцінив, як ми можемо знайти партнерів на Кавказі

«Це шанс для України»: експерт оцінив ймовірність реального миру на Близькому Сході

«Навроцький виступає тут тараном»: експерт пояснив, хто стоїть за скандалом із орденом Білого Орла

Трамп починає вірити в Україну: експерт пояснив, чому важливо перемогти роспропаганду у США

«Трамп зневірився домовитися з путіним»: експерт оцінив, чи передадуть США Україні ліцензії на Patriot

«Все залежить від долі угоди щодо Ірану»: експерт оцінив, чи США повернуть санкції на російську нафту

«Це вже якась біблійна історія»: експерт пояснив, що означає удар по Києво-Печерській лаврі

«Трамп буде під великим тиском»: експерт розповів про мету саміту G7

Ми перебуваємо в активній фазі Третьої світової війни, – аналітик про війну на Близькому Сході

"Путін змушений в інформаційному плані працювати другим номером", - експерт оцінив, хто перемагає в інформаційній війні

«Заборона на в'їзд до Європи довічно»: експерт розповів про рішучий крок ЄС проти рф

"Це Уіткофф №2": експерт пояснив, чому Трамп призначив переговорником патріарха

Коли політичний сигнал сильніший за процедури – проблема рішень у ЄС

"Дипломатія втратила будь-який сенс": експерт про переговори з рф

«Ви готуєте черговий мирний план»: експерт оцінив можливості Європи

Показати ще